napisz, zadzwoń, aby uzyskać specjalną ofertę cenową
e-mail  zadzwoń telefon

BIOLaserLift BLL-01 to urządzenie do zabiegów odmładzania, biostymulacji światłem. Całość procesu ustawiania parametrów i praca urządzenia kontrolowana jest przez wewnętrzny mikrokomputer, zapewniając w ten sposób optymalne parametry dla osiągnięcia najlepszych efektów estetycznych podczas zabiegu. Urządzenie BLL wytwarza strumień światła o specyficznych parametrach, bardzo małej energii, ale o energii wystarczającej, by wpływać  korzystnie  na metabolizm komórek poprzez ich pobudzenie, wywołując  regenerację i stymulację procesów naprawczych. 

O ile samo urządzenie BIOLaserLift  nie jest urządzeniem zaliczanym do klasy laserów, to jednak jego efekty oddziaływania są bardzo podobne, a niekiedy lepsze w skutkach do stosowania lasera miękkiego o długości emitowanej fali ok. 630 nm.

Tak, jak każdy aparat elektroniczny, również BIOLaserLift BLL-01  wymaga posiadania pewnej niezbędnej, specyficznej wiedzy, by w pełni móc wykorzystać jego zalety i stosować go bezpiecznie w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów  w kosmetyce. Ten zakres wiedzy przekazywany jest  na szkoleniu w firmie BIOtronik przy zakupie aparatu.


Korzyści dla tkanek z zastosowania urządzenia BLL:
- stymulacja skóry
- odzyskiwaniu elastyczności skóry
- wspieranie syntezy kolagenu tkanek
- przyspieszenie krążenia krwi
- zapobieganiu starzeniu
- redukcji zmarszczek i blizn
- poprawienie stanu skóry
- wzrost syntetycznej energii kwasów nukleinowych
- uaktywnienie białych krwinek
- poprawienie odporności
- zmniejszające siniaki, krwiaki
- przeciwzapalne
- przeciwbólowe
- pobudzanie podziału komórek
- wzrost liczby mikronaczynek
- pozytywna biostymulacja

Kontakt

 al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 301 
01-242 Warszawa
Budynek A, III piętro
tel: +48600212037
tel: +48228370816
Biuro Handlowe czynne:

poniedziałek- piątek
w godz. 8:00 do 14:00

e-mail  zadzwoń telefon

TRASA

O nas

 BIOtronik jest jedną z najdłużej, stabilnie działających firm na polskim rynku kosmetycznym w dziedzinie wyposażania w sprzęt i aparaturę. W obecnej postaci organizacyjnej firma działa od roku 1990, ale jako sp. cywilna o tej samej nazwie istniała już od roku 1989.

 

Więcej O nas

Polityka Prywatności

Pomimo zachowania najwyższej staranności w przygotowaniu oferty prezentowanej w tej witrynie, nie gwarantujemy, że w jej treści nie ma błędów.
Prosimy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości 
o kontakt z naszym działem handlowym.
Promocje prezentowane na stronie mogą być chwilowymi okazjami, o ile nie podano czasu ich obowiązywania. Promocji nie łączymy.

Polityka Prywatności