Jeżeli zakupisz nasze urządzenie, w opisie którego wymieniamy, że w cenie zakupu jest do niego bezpłatne szkolenie bez zaznaczenia, że w siedzibie naszej firmy, to  wykonujemy je na następujących warunkach:

 1. Przy zakupie urządzenia w cenie katalogowej (z cennika, bez zniżek, promocji etc.), szkolenie możemy przeprowadzić z dojazdem do siedziby klienta tylko na terenie Polski, ze szkoleniem do 2 osób z wydaniem imiennych certyfikatów dla każdej przeszkolonej osoby.

2. W przypadku zakupu urządzenia w cenie promocyjnej, niższej od ceny katalogowej, szkolenia dokonujemy w siedzibie naszej firmy w Warszawie, w dogodnym, ustalonym z klientem terminie. Szkolimy wtedy tylko jedną osobę i dla niej wystawiamy imienny certyfikat. W przypadku chęci przeszkolenia dodatkowych osób (max. do czterech), do ceny urządzenia należy doliczyć  koszty szkolenia za każdą dodatkowo szkoloną osobę i wydanie dla niej imiennego certyfikatu. Ceny dodatkowe ustalamy indywidualnie dla każdego zamówienia.
Cena urządzenia ze szkoleniem ustalona indywidualnie z klientem, jest zawsze traktowana jako oferta całościowa i nie podlega rozbiciu na elementy składowe.

Kontakt

 al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 301 
01-242 Warszawa
Budynek A, III piętro
tel: +48600212037
tel: +48228370816
Biuro Handlowe czynne:

poniedziałek- piątek
w godz. 8:00 do 14:00

e-mail  zadzwoń telefon

TRASA

O nas

 BIOtronik jest jedną z najdłużej, stabilnie działających firm na polskim rynku kosmetycznym w dziedzinie wyposażania w sprzęt i aparaturę. W obecnej postaci organizacyjnej firma działa od roku 1990, ale jako sp. cywilna o tej samej nazwie istniała już od roku 1989.

 

Więcej O nas

Polityka Prywatności

Pomimo zachowania najwyższej staranności w przygotowaniu oferty prezentowanej w tej witrynie, nie gwarantujemy, że w jej treści nie ma błędów.
Prosimy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości 
o kontakt z naszym działem handlowym.
Promocje prezentowane na stronie mogą być chwilowymi okazjami, o ile nie podano czasu ich obowiązywania. Promocji nie łączymy.

Polityka Prywatności