Ep4 czarny real


napisz, zadzwoń, aby uzyskać specjalną ofertę cenową
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  zadzwoń telefon

Aparat do usuwania włosów oraz do elektrokoagulacji. 
Epilan 4 to rozwijana, sprawdzona przez lata stosowania, przez tysiące zadowolonych użytkowników, konstrukcja aparatu Epilan sx, a potem Epilan 3s, zmodyfikowana konstrukcyjnie i w nowej szacie graficznej.
w cenie katalogowej bezpłatne szkolenie  w siedzibie firmy BIOtronik w Warszawie.

Zalety zabiegu epilacji przeprowadzonego aparatem  Epilan 4:

  • szybkie, trwałe zniszczenie mieszka włosowego 
  • możliwe jest usuwanie włosów niezależnie od ich koloru
  • zabieg można przeprowadzać o każdej porze roku
  • niewielka bolesność zabiegu


Działanie aparatu wykorzystuje zjawisko silnego miejscowego, termicznego oddziaływania prądu wielkiej częstotliwości na tkankę. Takie działanie powoduje koagulację tkanki, zamyka naczynka krwionośne nie dopuszczając do krwawienia oraz zapewnia dużą aseptyczność zabiegu, będąc jednocześnie bardzo skuteczne i mało bolesne. Aparat wyposażony jest w licznik ilości operacji, którego wskazania odpowiadają ilości włączeń wielkiej częstotliwości do elektrody zabiegowej. W konstrukcji aparatu zastosowano najnowszą technikę półprzewodnikową co zapewnia dużą trwałość i niezawodność pracy, stabilność parametrów oraz gotowość do pracy natychmiast po włączeniu zasilania.

Szkolenie do tego urządzenia nabytego w cenie katalogowej przeprowadzamy wyłącznie w siedzibie naszej firmy w Warszawie.

Do urządzenia oferujemy w przystępnych cenach elektrody do termokoagulacji i  rewelacyjne igły do elektrolizy marki Ballet
Nie serwisujemy urządzeń Epilan starszych niż 10 lat.

ep3szebraBlue

 

 

Urządzenie wykonywane pod konkretne zamówienie, czas oczekiwania do 5 dni roboczych.

Kontakt

 al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 301 
01-242 Warszawa
Budynek A, III piętro
tel: +48600212037
tel: +48228370816
Biuro Handlowe czynne:

poniedziałek- piątek
w godz. 8:00 do 14:00

e-mail  zadzwoń telefon

TRASA

O nas

 BIOtronik jest jedną z najdłużej, stabilnie działających firm na polskim rynku kosmetycznym w dziedzinie wyposażania w sprzęt i aparaturę. W obecnej postaci organizacyjnej firma działa od roku 1990, ale jako sp. cywilna o tej samej nazwie istniała już od roku 1989.

 

Więcej O nas

Polityka Prywatności

Pomimo zachowania najwyższej staranności w przygotowaniu oferty prezentowanej w tej witrynie, nie gwarantujemy, że w jej treści nie ma błędów.
Prosimy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości 
o kontakt z naszym działem handlowym.
Promocje prezentowane na stronie mogą być chwilowymi okazjami, o ile nie podano czasu ich obowiązywania. Promocji nie łączymy.

Polityka Prywatności