NOWOŚĆ!

Dzisiaj w cenie nowości!
tylko 5999,-
napisz, zadzwoń, aby uzyskać specjalną ofertę cenową

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
zadzwoń telefon

EPILAN d25 to najnowsza, konstrukcja urządzenia z serii EPILAN d, wprowadzona na rynek w czerwcu 2024 r.,
z ulepszonymi parametrami zabiegowymi, najnowszy, cyfrowy, skomputeryzowany aparat, służący do zabiegów koagulacji, termoablacji i do usuwania włosów (epilacja) z wykorzystaniem prądu wielkiej częstotliwości (r.f.).
Jest to najnowsza wersja EPILAN'a z serii cyfrowej "d".

w cenie katalogowej bezpłatne szkolenie zgodnie z warunkami


Działanie aparatu wykorzystuje zjawisko silnego miejscowego, termicznego oddziaływania prądu wielkiej częstotliwości aplikowanej na tkankę w miejscu styku elektrody lub igły z tkanką. Takie działanie powoduje koagulację tkanki, zamyka naczynka krwionośne nie dopuszczając do krwawienia oraz zapewnia dużą aseptyczność zabiegu, będąc jednocześnie bardzo skuteczne i mało bolesne.

   Wszystkie ustawienia aparatu są kontrolowane przez mikrokomputer, będący integralną częścią urządzenia pracujący z wstępnie zaprogramowanymi ustawieniami. 

 Aparat posiada sześć rodzajów pracy, które umożliwiają użycie aparatu natychmiast po włączeniu: 

 • elektrokoagulacja ciągła (coagulation continious) 
 • elektrokoagulacja impulsowa (coagulation pulse)
 • elektrokoagulacja lite (coagulation lite)
 • depigmentacja
 • epilacja impulsowa
 • epilacja ciągła 

Urządzenie posiada  680 programów, zabezpieczających  99,99% przypadków zabiegów.
W czasie pracy użytkownik  ma możliwość korygowania intensywności oddziaływania oraz modulacji w zależności od rodzaju zabiegu i jego przebiegu.
Przy dużym doświadczeniu mamy też możliwość własnego ustawiania parametrów fali aplikowanej dopasowanych do własnych upodobań lub technik zabiegów.

W konstrukcji aparatu zastosowano innowacyjną technologię cyfrową, co zapewnia dużą trwałość i niezawodność pracy, stabilność parametrów, wysoką energooszczędność oraz gotowość do pracy natychmiast po włączeniu zasilania.

 • EPILACJA - skuteczna metoda depilacji przy zastosowaniu prądu wielkiej częstotliwości, trwale usuwająca każdy rodzaj włosa niezależnie od jego koloru i od fototypu skóry. Sposób aplikowania tego typu zabiegu EPILANem d polega na indywidualnym potraktowaniu każdego mieszka włosowego.
 • TERMOKOAGULACJA - zabieg w którym wykorzystuje się prąd wielkiej częstotliwości, to technika stosowana w celu uzyskania efektu koagulacji niektórych powierzchniowych niedoskonałości skóry, takich jak: zmiany naczyniowe, np. pęknięcia naczyń włosowatych, naczyniaki gwiaździste, „rubinki”, zmiany skórne, np. brodawczaki, prosaki, włókniaki i inne.

 
Zalety zabiegu epilacji przeprowadzonego aparatem  Epilan d25:

 • szybkie, trwałe zniszczenie mieszka włosowego 
 • możliwe jest usuwanie włosów niezależnie od ich koloru
 • zabieg można przeprowadzać o każdej porze roku
 • niewielka bolesność zabiegu
   

W wyposażeniu:
aparat Epilan d25
zacisk igły depilacyjnej
zacisk elektrod do termokoagulacji
włącznik nożny (pedał)
instrukcja obsługi

gwarancja 24 miesiące

Do urządzenia oferujemy w przystępnych cenach elektrody do termokoagulacji i  rewelacyjne igły do elektrolizy marki Ballet.

 

wózek

wózek pokazany powyżej jest osobnym elementem nie wliczonym w cenę urządzenia EPILAN d25

 

 

Kontakt

 al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 301 
01-242 Warszawa
Budynek A, III piętro
tel: +48600212037
tel: +48228370816
Biuro Handlowe czynne:

poniedziałek- piątek
w godz. 8:00 do 14:00

e-mail  zadzwoń telefon

TRASA

O nas

 BIOtronik jest jedną z najdłużej, stabilnie działających firm na polskim rynku kosmetycznym w dziedzinie wyposażania w sprzęt i aparaturę. W obecnej postaci organizacyjnej firma działa od roku 1990, ale jako sp. cywilna o tej samej nazwie istniała już od roku 1989.

 

Więcej O nas

Polityka Prywatności

Pomimo zachowania najwyższej staranności w przygotowaniu oferty prezentowanej w tej witrynie, nie gwarantujemy, że w jej treści nie ma błędów.
Prosimy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości 
o kontakt z naszym działem handlowym.
Promocje prezentowane na stronie mogą być chwilowymi okazjami, o ile nie podano czasu ich obowiązywania. Promocji nie łączymy.

Polityka Prywatności