Dystrybucja i szkolenie z zakresu zastosowania urządzenia:
SugarBabe
Cyfrowy, skomputeryzowany aparat, bazujący na rozwiązaniach serii urządzeń EPILAN d naszej firmy.
Służący do zbiegów termolizy i elektrolizy z wykorzystaniem prądu wielkiej częstotliwości (r.f.) wyposażony w funkcję "flash". Urządzenie wyposażono w ulepszone oprogramowanie do wykonywania  w.w. zabiegów

 

Działanie aparatu wykorzystuje zjawisko silnego miejscowego, termicznego oddziaływania prądu wielkiej częstotliwości aplikowanej na cebulkę włosa, w miejscu styku elektrody lub igły z tkanką. Takie działanie powoduje koagulację tkanki, zamyka naczynka krwionośne nie dopuszczając do krwawienia oraz zapewnia dużą aseptyczność zabiegu, będąc jednocześnie bardzo skuteczne i mało bolesne.

   Wszystkie ustawienia aparatu są kontrolowane przez wstępnie zaprogramowany mikrokomputer, będący integralną częścią urządzenia. 
 Aparat  umożliwiaj użycie aparatu natychmiast po włączeniu do zabiegów termolizy  praca ciągła lub impulsowa.

W czasie pracy mamy możliwość korygowania intensywności oddziaływania oraz modulacji w zależności od rodzaju zabiegu.
Przy dużym doświadczeniu mamy też możliwość własnego ustawiania parametrów fali aplikowanej dopasowanych do własnych upodobań lub technik zabiegów.

W konstrukcji aparatu zastosowano innowacyjną technologię cyfrową, co zapewnia dużą trwałość i niezawodność pracy, stabilność parametrów, wysoką energooszczędność oraz gotowość do pracy natychmiast po włączeniu zasilania.

Do urządzenia oferujemy, w przystępnych cenach, rewelacyjne igły do termolizy marki Ballet.

 

Kontakt

 al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 301 
01-242 Warszawa
Budynek A, III piętro
tel: +48600212037
tel: +48228370816
Biuro Handlowe czynne:

poniedziałek- piątek
w godz. 8:00 do 14:00

e-mail  zadzwoń telefon

TRASA

O nas

 BIOtronik jest jedną z najdłużej, stabilnie działających firm na polskim rynku kosmetycznym w dziedzinie wyposażania w sprzęt i aparaturę. W obecnej postaci organizacyjnej firma działa od roku 1990, ale jako sp. cywilna o tej samej nazwie istniała już od roku 1989.

 

Więcej O nas

Polityka Prywatności

Pomimo zachowania najwyższej staranności w przygotowaniu oferty prezentowanej w tej witrynie, nie gwarantujemy, że w jej treści nie ma błędów.
Prosimy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości 
o kontakt z naszym działem handlowym.
Promocje prezentowane na stronie mogą być chwilowymi okazjami, o ile nie podano czasu ich obowiązywania. Promocji nie łączymy.

Polityka Prywatności