RF92roz9

napisz, zadzwoń, aby uzyskać specjalną ofertę cenową
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  zadzwoń telefon
   BIOeReF 04t  jest  wersją urządzenia BIOeReF bez stelaża (stolika), ale przy zachowaniu tych samych parametrów i efektywności zabiegowych. Bez stelaża, ustawiany jako osobny aparat, na stole, półce etc. Możliwe jest późniejsze rozbudowanie do wersji ze stelażem, za dopłatą. 

w cenie katalogowej  bezpłatne szkolenie zgodnie z warunkami

Urządzenie wykorzystujące najnowsze osiągnięcia z dziedziny kosmetologii w połączeniu z techniką radiową i fizyką do redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu i ujędrnienia skóry oraz do wykonywania innych bezbolesnych, bezinwazyjnych zabiegów estetycznych.

Badania przeprowadzone nad stosowaniem tego typu aparatów, na setkach pacjentów, przez czołowe europejskie szpitale uniwersyteckie udowodniły wysoką skuteczność stosowania fal radiowych do kosmetyki.
Wytwarzane przez aparat BIOeReF fale radiowe (radio frequency, inaczej RF), a aplikowane za pomocą specjalnych bipolarnych głowic, działają na tkankę, powodując powstanie tzw. efektu Joule'a. Daje to miejscowe podniesienie temperatury skóry oraz tkanek podskórnych do temperatury 45-60 °C. Ten efekt w różny sposób wykorzystywany jest w zabiegach kosmetycznych wykonywanych przy pomocy BIOeReF. Dzięki termicznemu "szokowi", włókna kolagenowe ulegają intensywnemu skurczeniu, a następnie naprężeniu, co wpływa na poprawę ich struktury i powoduje ich odnowienie. Podniesiona temperatura pobudza jednocześnie fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, które to odpowiedzialne są za napięcie i elastyczność skóry. Występująca przy tym selektywna termoindukcja doprowadza do rozpadu tłuszczu (lipoliza) bez niszczenia lub uszkadzania otaczających komórek nerwowych i naczyń krwionośnych. W ten sposób można zredukować cellulit, lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej lub zregenerować zwiotczałą skórę. Efekt termiczny, rozgrzewając naskórek, skórę właściwą i tkankę podskórną, powoduje, że zachodzi proces rozszerzenia naczyń krwionośnych. To przyspiesza dotlenienie i odżywienie skóry, a stosując przy tym odpowiednie preparaty kosmetyczne osiągniemy efekt tzw. "radioforezy", gwarantujący skuteczny transport aktywnych substancji w głąb skóry.

 

Uwaga! Do radioforezy można stosować wyłącznie specjalne preparaty kosmetyczne, które nie będą osłabiały działania fal radiowych, ani nie będą poddawane procesowi degradacji w wyniku  działania fal elektromagnetycznych (radiowych).

Stosowanie BIOeReF poprawia również krążenie krwi i przyśpiesza metabolizm komórkowy. Działając na skórę ciała, działamy też na układ limfatyczny i krwionośny, poprawiając ich pracę. Następuje przyśpieszenie metabolizmu w tkankach, usunięcie cząsteczek kwasów tłuszczowych oraz toksyn, co skutecznie przyczynia się do eliminacji cellulitu. Za pomocą BIOeReF możemy redukować zwiotczenia skóry twarzy, obwisły podbródek, zwiotczenia skóry ramion. Możemy spłycać blizny potrądzikowe i rozstępy, unosić opadającą powiekę, likwidować tzw. "chomiki", przeprowadzać skuteczny lifting twarzy, szyi, dekoltu, ramion, brzucha, ud, pośladków, redukować cellulit, modelować ciało.
Zabiegi z zastosowaniem BIOeReF są bezbolesne i przyjemne. Nie wymagają rekonwalescencji, karencji, a klient prowadzi normalny tryb życia. Zabiegi z zastosowaniem BIOeReF można wykonywać na ramionach, brzuchu, wewnętrznej i zewnętrznej części ud, kolanach, torsie, plecach. Zabiegi te skutecznie można łączyć z innymi zabiegami, jak mikrodermabrazja, mezoterapia, jonoforeza, czy drenaż limfatyczny. Efektem naturalnym, wręcz pożądanym, przy zabiegu z użyciem BIOeReF, jest zaczerwienienie skóry, które oznacza, że została ona podgrzana do optymalnej dla osiągnięcia efektów estetycznych temperatury.
Ogólnie, zleca się przeprowadzanie serii zabiegów. Mogą być one wykonywane w sesji 6-8 zabiegów, co 7-10 dni na twarz, a na ciało,  co 3-6 dni 8 -12 zabiegów. Jednakże ostateczną decyzję, co do wyboru parametrów zabiegu, w tym  ilości, intensywności,  jak i okresu powtarzania,  podejmuje zawsze  indywidualnie kosmetyczka na podstawie szkolenia, swojego doświadczenia, oceny stanu skóry klienta oraz w zależności od preparatu kosmetycznego zastosowanego po lub w trakcie zabiegu. 
Efekt estetyczny możliwy jest do uzyskania nawet w trakcie pojedynczej sesji zabiegowej, ale najlepsze efekty daje seria wielu zabiegów przeprowadzana w ciągu 1-2 miesięcy. Każdy kolejny zabieg jest dla klientki zauważalny w istotny sposób poprzez poprawę kondycji ciała, zmniejszenie cellulitu oraz wymodelowanie sylwetki.

Stosując urządzenie BIOeReF, możemy podnieść jakość wykonywanych zabiegów, zwiększyć ilość klienteli i zdecydowanie podnieść prestiż gabinetu. Obsługa aparatu jest prosta, intuicyjna. Praca urządzenia kontrolowana jest przez mikroprocesor, a duży czytelny wyświetlacz LCD pokazuje wszystkie istotne parametry pracy aparatu. Do przeprowadzenia zabiegów wymagane jest posiadanie ogólnej wiedzy z zakresu kosmetyki, a wiedzę specjalistyczną uzyskuje się na szkoleniu przy zakupie aparatu. 
Korzystna cena sprzętu, szkolenie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, to atuty zachęcające do zakupu aparatu BIOeReF firmy BIOtronik.

W cenie urządzenia  zawarte jest bezpłatne szkolenie zgodnie z warunkami

Kontakt

 al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 301 
01-242 Warszawa
Budynek A, III piętro
tel: +48600212037
tel: +48228370816
Biuro Handlowe czynne:

poniedziałek- piątek
w godz. 8:00 do 14:00

e-mail  zadzwoń telefon

TRASA

O nas

 BIOtronik jest jedną z najdłużej, stabilnie działających firm na polskim rynku kosmetycznym w dziedzinie wyposażania w sprzęt i aparaturę. W obecnej postaci organizacyjnej firma działa od roku 1990, ale jako sp. cywilna o tej samej nazwie istniała już od roku 1989.

 

Więcej O nas

Polityka Prywatności

Pomimo zachowania najwyższej staranności w przygotowaniu oferty prezentowanej w tej witrynie, nie gwarantujemy, że w jej treści nie ma błędów.
Prosimy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości 
o kontakt z naszym działem handlowym.
Promocje prezentowane na stronie mogą być chwilowymi okazjami, o ile nie podano czasu ich obowiązywania. Promocji nie łączymy.

Polityka Prywatności