Vacuus101Mk2

Urządzenie dostępne również w opcji
MEGAOKAZJI!
napisz, zadzwoń, aby uzyskać specjalną ofertę cenową lub
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  zadzwoń telefon
pobierz ulotkę

masaż podciśnieniowy, rolkowy, jedno z najskuteczniejszych urządzeń działających na cellulit, tkankę tłuszczową, zwiotczenie skóry, bóle kręgosłupa (odcinek szyjny i lędźwiowy) oraz nadmierne nagromadzenie wody.

 

BAV101 20ssaw

BIOvacuus 101 Mk2

Jest to urządzenie do intensywnego masażu rolkowo-próżniowego o rewelacyjnych parametrach.

BIOvacuus 101 Mk2 to masaż podciśnieniowy, rolkowy, jedno z najskuteczniejszych urządzeń działających na cellulit, tkankę tłuszczową, zwiotczenie skóry, bóle kręgosłupa (odcinek szyjny i lędźwiowy) oraz nadmierne nagromadzenie wody.
      Wykonanie zabiegu całego ciała urządzeniem BIOvacuus 101 Mk2 zajmuje tylko 30 minut z lepszymi rezultatami, niż w innych urządzeniach, w których w tym czasie zdążymy zrobić tylko sam obszar brzucha.

   Zapewniony jest szybki zwrot zakupu, wystarczy 30 klientek z pakietami po 10 zabiegów, czyli ok. 3 miesięcy.

Serwis w Warszawie, reakcja do dwóch dni roboczych, w przypadku poważniejszej awarii urządzenie zastępcze za darmo.

Przy zakupie urządzenia w cenie katalogowej, poza promocjami, przeprowadzamy całodniowe szkolenie z dojazdem do klienta.
Szkolenie prowadzi osoba z 20-letnim doświadczeniem pracy na tego typu urządzeniach.
W trakcie szkolenia, oprócz zapoznania się z obsługą urządzenia BIOvacuus 101 Mk2, pokazujemy, kształcimy, jak rozmawiać z klientem, by jak najczęściej do nas wracał, kupował u nas zabiegi, kosmetyki, a co z tym się wiąże, by był zadowolony i polecał nasz salon innym klientom.
W cenie katalogowej urządzenia oferujemy też pokaz w salonie klienta na wybranych przez salon osobach.
Pomagamy w uzyskaniu kredytów oraz kredytów na start, np. rozpoczęcie działalności.


BAV101vacuus18b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

 al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 301 
01-242 Warszawa
Budynek A, III piętro
tel: +48600212037
tel: +48228370816
Biuro Handlowe czynne:

poniedziałek- piątek
w godz. 8:00 do 14:00

e-mail  zadzwoń telefon

TRASA

O nas

 BIOtronik jest jedną z najdłużej, stabilnie działających firm na polskim rynku kosmetycznym w dziedzinie wyposażania w sprzęt i aparaturę. W obecnej postaci organizacyjnej firma działa od roku 1990, ale jako sp. cywilna o tej samej nazwie istniała już od roku 1989.

 

Więcej O nas

Polityka Prywatności

Pomimo zachowania najwyższej staranności w przygotowaniu oferty prezentowanej w tej witrynie, nie gwarantujemy, że w jej treści nie ma błędów.
Prosimy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości 
o kontakt z naszym działem handlowym.
Promocje prezentowane na stronie mogą być chwilowymi okazjami, o ile nie podano czasu ich obowiązywania. Promocji nie łączymy.

Polityka Prywatności