Urządzenie nowe w okazyjnej cenie!
9999,- PLN 

Tak niska cena, w stosunku do regularnej, wynika z odjęcia wszystkich zbędnych, dodatkowych kosztów, jak pokazy, demonstracje  urządzenia u klienta, szkolenie u klienta, a serwis gwarancyjny i pogwarancyjny tylko w siedzibie naszej firmy po dostarczeniu urządzenia do serwisu.
Wiąże się to z pewnymi niedogodnościami dla klienta, w zamian oferujemy je w bardzo przystępnej, maksymalnie niskiej, tzw.  "cenie fabrycznej".
Odbiór urządzenia, instruktaż  lub szkolenie (usługa dodatkowo płatna) w siedzibie firmy BIOtronik w Warszawie.
Gwarancja - 24 miesiące, a naprawy pogwarancyjne, przeglądy serwisowe (płatne, po każdych 500h pracy urządzenia) - realizowane po dostarczeniu urządzenia do siedziby firmy.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  zadzwoń telefon

BV101Mk2

Podana cena okazyjna jest ceną netto.

Kontakt

 al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 301 
01-242 Warszawa
Budynek A, III piętro
tel: +48600212037
tel: +48228370816
Biuro Handlowe czynne:

poniedziałek- piątek
w godz. 8:00 do 14:00

e-mail  zadzwoń telefon

TRASA

O nas

 BIOtronik jest jedną z najdłużej, stabilnie działających firm na polskim rynku kosmetycznym w dziedzinie wyposażania w sprzęt i aparaturę. W obecnej postaci organizacyjnej firma działa od roku 1990, ale jako sp. cywilna o tej samej nazwie istniała już od roku 1989.

 

Więcej O nas

Polityka Prywatności

Pomimo zachowania najwyższej staranności w przygotowaniu oferty prezentowanej w tej witrynie, nie gwarantujemy, że w jej treści nie ma błędów.
Prosimy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości 
o kontakt z naszym działem handlowym.
Promocje prezentowane na stronie mogą być chwilowymi okazjami, o ile nie podano czasu ich obowiązywania. Promocji nie łączymy.

Polityka Prywatności