STIMULAN
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  zadzwoń telefon

Aparat STIMULAN d przeznaczony jest do wykonywania zabiegów kosmetycznych, jak również do stosowania do gimnastyki pasywnej w salonach masażu, ośrodkach SPA etc. z wykorzystaniem efektów oddziaływania prądów interferencyjnych, tzw. prądów "Nemeca". W aparacie zastosowano najnowsze osiągnięcia techniki mikroprocesorowej do sterowania i monitorowania generowanych przez aparat przebiegów elektrycznych służących do elektrostymulacji.

 

Istota działania aparatu polega na wytwarzaniu wewnątrz tkanek czynnego biologicznie pola elektrycznego małej częstotliwości, powstającego w wyniku nakładania się (interferencji) dwóch przebiegów sinusoidalnych średniej częstotliwości 4000Hz, aplikowanych za pomocą specjalnych czteropolowych elektrod. Zastosowanie tego rodzaju zabiegu jest korzystne w przypadku schorzeń mięśni, układu nerwowego, układu krążenia oraz wpływa dodatnio na prace gruczołów limfatycznych, usprawniając procesy odżywcze i przemianę materii tkanek.

Zabiegi aparatem można stosować w różnych miejscach ciała i twarz, przy różnych problemach, takich jak: cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, obwisła skóra i zmarszczki, odchudzanie, regeneracja skóry twarzy i dekoltu oraz odprężanie mięśni karku i barków.

Urządzenie możemy stosować także do łagodzenia różnego rodzaju bólów.

Urządzenie można również stosować  do tzw. "gimnastyki pasywnej".

STIMd2A

 

urządzenie wykonywane na indywidualne zamówienie

Kontakt

 al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 301 
01-242 Warszawa
Budynek A, III piętro
tel: +48600212037
tel: +48228370816
Biuro Handlowe czynne:

poniedziałek- piątek
w godz. 8:00 do 14:00

e-mail  zadzwoń telefon

TRASA

O nas

 BIOtronik jest jedną z najdłużej, stabilnie działających firm na polskim rynku kosmetycznym w dziedzinie wyposażania w sprzęt i aparaturę. W obecnej postaci organizacyjnej firma działa od roku 1990, ale jako sp. cywilna o tej samej nazwie istniała już od roku 1989.

 

Więcej O nas

Polityka Prywatności

Pomimo zachowania najwyższej staranności w przygotowaniu oferty prezentowanej w tej witrynie, nie gwarantujemy, że w jej treści nie ma błędów.
Prosimy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości 
o kontakt z naszym działem handlowym.
Promocje prezentowane na stronie mogą być chwilowymi okazjami, o ile nie podano czasu ich obowiązywania. Promocji nie łączymy.

Polityka Prywatności