napisz, zadzwoń, aby uzyskać specjalną ofertę cenową
e-mail  
zadzwoń telefon
 Aparat wytwarza falę ultradźwiękową do wywołania zjawiska kawitacji, mającego zastosowanie w zabiegach przeprowadzanych w gabinetach kosmetycznych.

 

Kawitacja to zjawisko wywołane zmiennym polem ciśnień w cieczy, polegające na tworzeniu się, powiększeniu i zanikaniu pęcherzyków zawierających parę cieczy. Czas powstawania pojedynczego pęcherzyka kawitacyjnego i jego rozwoju mierzy się w tysięcznych częściach sekundy, a zanik jest jeszcze szybszy.
W aparacie BIOSonoPeel zjawisko kawitacji powstaje w cienkiej warstewce wody na powierzchni skóry w wyniku drgań końcówki głowicy-szpatułki z częstotliwością ok. 25 tys. razy na sekundę. Fale dźwiękowe o takich częstotliwościach nie są słyszalne dla człowieka. Słyszalne są natomiast inne uboczne efekty akustyczne takie jak, szumy, trzaski oraz piski powstałe w wyniku interferencji fal akustycznych.


Dzięki stosowaniu aparatu BIOSonoPeel możemy uzyskać doskonałe efekty, jak:

- złuszczanie zewnętrznej warstwy rogowej i usuwanie martwych komórek;
- usuwanie łoju i innych zanieczyszczeń skóry;
- przyspieszanie odnowy komórkowej;
- wzrost przekrwienia w naskórku i warstwach skóry właściwej;
- głębokie nawilżanie skóry;
- usuwanie przebarwień w warstwach powierzchniowych skóry;
- miejscowe zrównoważenie metabolizmu komórek skóry;
- niszczenie mikrobów przyczyniających się do powstawania trądziku.

Pracując odwrotną, łagodnie zagiętą stroną szpatułki-głowicy aparatu, możemy wtłaczać preparaty kosmetyczne i lecznicze w głąb skóry w wyniku oddziaływania fali ultradźwiękowej tzw. "sonoforeza" oraz uzyskać doskonałe efekty stosowania ultradźwiękowego masażu wibracyjnego.
Efekty uzyskane za pomocą aparatu BIOSonoPeel możemy jeszcze zwiększyć w niektórych zabiegach przez zastosowanie innego, modulowanego, pulsacyjnego rodzaju pracy jego głowicy.
Doskonałe efekty możemy uzyskać stosując preparaty, które pod wpływem ciśnienia akustycznego nie ulegają degradacji, a ich niektóre ze składników podlegają dysocjacji jonowej. Wtedy stosujemy mieszany rodzaj pracy głowicy ultradźwiękowej, z dodatkowym przepływem prądu galwanicznego, czyli jonoforezą. W ten sposób możemy wzmocnić korzystne efekty osiągnięte samą tylko sonoforezą.
Aparat BIOSonoPeel BSP-04 wyposażony jest dodatkowo w rodzaj pracy z tzw. "vibrą", czyli wyczuwalną wibrację szpatułki, dającą oprócz bardzo pozytywnych rezultatów kosmetycznych, również bardzo przyjemne odczucia w jego stosowaniu.

 

 

Kontakt

 al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 301 
01-242 Warszawa
Budynek A, III piętro
tel: +48600212037
tel: +48228370816
Biuro Handlowe czynne:

poniedziałek- piątek
w godz. 8:00 do 14:00

e-mail  zadzwoń telefon

TRASA

O nas

 BIOtronik jest jedną z najdłużej, stabilnie działających firm na polskim rynku kosmetycznym w dziedzinie wyposażania w sprzęt i aparaturę. W obecnej postaci organizacyjnej firma działa od roku 1990, ale jako sp. cywilna o tej samej nazwie istniała już od roku 1989.

 

Więcej O nas

Polityka Prywatności

Pomimo zachowania najwyższej staranności w przygotowaniu oferty prezentowanej w tej witrynie, nie gwarantujemy, że w jej treści nie ma błędów.
Prosimy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości 
o kontakt z naszym działem handlowym.
Promocje prezentowane na stronie mogą być chwilowymi okazjami, o ile nie podano czasu ich obowiązywania. Promocji nie łączymy.

Polityka Prywatności