epilandCtloBlue19

NOWOROCZNA OKAZJA!

3499 zł

e-mail  zadzwoń telefon

Cyfrowy, skomputeryzowany aparat, bazujący na konstrukcji EPILAN d07, służący do zbiegów termokoagulacji i termoablacji z wykorzystaniem prądu wielkiej częstotliwości (r.f.). Urządzenie wyposażone w oprogramowanie do wykonywania tylko do termokoagulacji.

w cenie katalogowej bezpłatne szkolenie zgodnie z warunkami

Działanie aparatu wykorzystuje zjawisko silnego miejscowego, termicznego oddziaływania prądu wielkiej częstotliwości aplikowanej na tkankę w miejscu styku elektrody lub igły z tkanką. Takie działanie powoduje koagulację tkanki, zamyka naczynka krwionośne nie dopuszczając do krwawienia oraz zapewnia dużą aseptyczność zabiegu, będąc jednocześnie bardzo skuteczne i mało bolesne.

epilandC19   Wszystkie ustawienia aparatu są kontrolowane przez wstępnie zaprogramowany mikrokomputer, będący integralną częścią urządzenia. 
 Aparat  umożliwiaj użycie aparatu natychmiast po włączeniu do  termokoagulacji i termoablacji  praca ciągła,  impulsowa

Urządzenie posiada  zabezpieczających  99,99% przypadków zabiegów termokoagulacji i termoablacji.
W czasie pracy mamy możliwość korygowania intensywności oddziaływania oraz modulacji w zależności od rodzaju zabiegu.
Przy dużym doświadczeniu mamy też możliwość własnego ustawiania parametrów fali aplikowanej dopasowanych do własnych upodobań lub technik zabiegów.

W konstrukcji aparatu zastosowano innowacyjną technologię cyfrową, co zapewnia dużą trwałość i niezawodność pracy, stabilność parametrów, wysoką energooszczędność oraz gotowość do pracy natychmiast po włączeniu zasilania.

Do urządzenia oferujemy w przystępnych cenach elektrody do termokoagulacji i  rewelacyjne igły do elektrolizy marki Ballet

Nie serwisujemy urzadzeń Epilan starszych niż 10 lat.