EPD19

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  zadzwoń telefon

EPILAN d19 to następca wyróżnionej nagrodami konstrukcji EPILAN d, z ulepszonymi parametrami zabiegowymi, z nową formą podświetlenia, cyfrowy, skomputeryzowany aparat, służący do zabiegów elektrokoagulacji i do usuwania włosów (epilacji) z wykorzystaniem prądu wielkiej częstotliwości (r.f.).
W  roku 2021  zastąpił urządzenie EPILAN d15

w cenie katalogowej bezpłatne szkolenie zgodnie z warunkami

Działanie aparatu wykorzystuje zjawisko silnego miejscowego, termicznego oddziaływania prądu wielkiej częstotliwości aplikowanej na tkankę w miejscu styku elektrody lub igły z tkanką. Takie działanie powoduje koagulację tkanki, zamyka naczynka krwionośne nie dopuszczając do krwawienia oraz zapewnia dużą aseptyczność zabiegu, będąc jednocześnie bardzo skuteczne i mało bolesne.

   Wszystkie ustawienia aparatu są kontrolowane przez mikrokomputer, będący integralną częścią urządzenia pracujący z wstępnie zaprogramowanymi ustawieniami. 

 Aparat posiada sześć rodzajów pracy, które umożliwiają użycie aparatu natychmiast po włączeniu: 

 • elektrokoagulacja ciągła (coagulation continius) 
 • elektrokoagulacja impulsowa (coagulation pulse)
 • elektrokoagulacja lite (coagulation lite)
 • depigmentacja
 • epilacja impulsowa
 • epilacja ciągła 

Urządzenie posiada  670 programów, zabezpieczających  99,99% przypadków zabiegów.
W czasie pracy użytkownik  ma możliwość korygowania intensywności oddziaływania oraz modulacji w zależności od rodzaju zabiegu i jego przebiegu.
Przy dużym doświadczeniu mamy też możliwość własnego ustawiania parametrów fali aplikowanej dopasowanych do własnych upodobań lub technik zabiegów.

W konstrukcji aparatu zastosowano innowacyjną technologię cyfrową, co zapewnia dużą trwałość i niezawodność pracy, stabilność parametrów, wysoką energooszczędność oraz gotowość do pracy natychmiast po włączeniu zasilania.

 • EPILACJA - skuteczna metoda depilacji przy zastosowaniu prądu wielkiej częstotliwości, trwale usuwająca każdy rodzaj włosa niezależnie od jego koloru i od fototypu skóry. Sposób aplikowania tego typu zabiegu EPILANem d polega na indywidualnym potraktowaniu każdego mieszka włosowego.
 • TERMOKOAGULACJA - zabieg w którym wykorzystuje się prąd wielkiej częstotliwości, to technika stosowana w celu uzyskania efektu koagulacji niektórych powierzchniowych niedoskonałości skóry, takich jak: zmiany naczyniowe, np. pęknięcia naczyń włosowatych, naczyniaki gwiaździste, „rubinki”, zmiany skórne, np. brodawczaki, prosaki, włókniaki i inne.

 
Zalety zabiegu epilacji przeprowadzonego aparatem  Epilan d 19:

 • szybkie, trwałe zniszczenie mieszka włosowego 
 • możliwe jest usuwanie włosów niezależnie od ich koloru
 • zabieg można przeprowadzać o każdej porze roku
 • niewielka bolesność zabiegu 

W wyposażeniu:
aparat Epilan d19
zacisk igły depilacyjnej
zacisk elektrod do termokoagulacji
włącznik nożny (pedał)
instrukcja obsługi

gwarancja 24 miesiące

Do urządzenia oferujemy w przystępnych cenach elektrody do termokoagulacji i  rewelacyjne igły do elektrolizy marki Ballet 

Nie serwisujemy urzadzeń Epilan starszych niż 10 lat.

Epilan18a
stelaż z podświetleniem pokazany z urządzeniem EPILAN d07, obok,  

nie jest elementem wliczonym w cenę urzadzenia. 

 

  teraz z możliwością dokupienia stelaża do wersji EPILAN d19