ep3szebraBlue


 Aparat do usuwania włosów oraz do elektrokoagulacji. 
Epilan 4 to sprawdzona przez lata stosowania, przez tysiące zadowolonych użytkowników, konstrukcja aparatu Epilan sx, a potem Epilan 3s, zmodyfikowana konstrukcyjnie i w nowej szacie graficznej.

 

 

 

UWAGA!!!
Zawiadamiamy, że zaprzestajemy obsługi serwis
owej aparatów Epilan starszych niż 10 lat.

Posiadaczom urządzeń wyprodukowanych przed tą datą, proponujemy extra zniżki  na zakup nowego urządzenia Epilan z naszej aktualnej oferty, pod warunkiem  oddania "starego" urządzenia Epilan na złom przy zakupie nowego. 

 

Zalety zabiegu epilacji przeprowadzonego aparatem  Epilan 4:

  • szybkie, trwałe zniszczenie mieszka włosowego 
  • możliwe jest usuwanie włosów niezależnie od ich koloru
  • zabieg można przeprowadzać o każdej porze roku
  • niewielka bolesność zabiegu

 

Działanie aparatu wykorzystuje zjawisko silnego miejscowego, termicznego oddziaływania prądu wielkiej częstotliwości na tkankę. Takie działanie powoduje koagulację tkanki, zamyka naczynka krwionośne nie dopuszczając do krwawienia oraz zapewnia dużą aseptyczność zabiegu, będąc jednocześnie bardzo skuteczne i mało bolesne. Aparat wyposażony jest w licznik ilości operacji, którego wskazania odpowiadają ilości włączeń wielkiej częstotliwości do elektrody zabiegowej. W konstrukcji aparatu zastosowano najnowszą technikę półprzewodnikową co zapewnia dużą trwałość i niezawodność pracy, stabilność parametrów oraz gotowość do pracy natychmiast po włączeniu zasilania.

Szkolenie do tego urzadzenia przeprowadzamy wyłącznie w siedzibie naszej firmy w Warszawie.