banki2016

NOWOROCZNA OKAZJA!

2999 zł  (wersja bez stelaża)
(cena katalogowa 11990)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  zadzwoń telefon 

Aparat do masażu podciśnieniowego, dający możliwość wykonywania zabiegu kosmetycznego przy pomocy specjalnych, podciśnieniowych głowic. Metoda ta bazuje na wytwarzaniu podciśnienia przez aparat, które jest sterowane i kontrolowane przez mikrokomputer stanowiący integralną część aparatu. Według wielu ekspertów skuteczność zabiegów wykonywanych naszym urądzeniem dorównuje, o ile nie przekracza, innym mocno reklamowanym urządzeniom, a znacznie droższch. 

w cenie katalogowej bezpłatne szkolenie zgodnie z warunkami

Ustawiając odpowiednią siłę ssania i stosując zróżnicowaną, specjalną technikę masażu przy użyciu specjalnych głowic można wykonać co najmniej 4 różne zabiegi: drenaż limfatyczny, regenerację/poprawę krążenia krwi, ujędrnianie, specjalne zabiegi na rozszerzone naczynka. Stosując wymienione wyżej techniki oraz łącząc je podczas jednego zabiegu, możemy uzyskać doskonałe, spektakularne rezultaty estetyczne.

Zabiegi aparatem można stosować w różnych miejscach ciała i przy różnych problemach skóry, takich jak: cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, obwisła skóra i zmarszczki, odchudzanie, regeneracja skóry twarzy i dekoltu oraz odprężanie mięśni karku i barków.

Urządzenie możemy stosować również do masażu stóp, a także może być pomocne w łagodzeniu bólów menstruacyjnych.
W konstrukcji aparatu zastosowano najnowszą technologię i technikę, co zapewnia dużą trwałość i niezawodność pracy urządzenia, stabilność jego parametrów oraz gotowość do pracy natychmiast po włączeniu zasilania. 
Doskonałe, wręcz spektakularne, efekty można osiągnąć, stosując BIOVacuus do zabiegów ukierunkowanych na zwalczanie cellulitu.
Zabiegi te można podzielić z grubsza na trzy etapy.

Etap pierwszy
polega na odblokowaniu węzłów chłonnych i wykonaniu ruchów tzw. głaskania, połączonego z drenażem.

Zabieg rozpoczynamy od odblokowania węzłów chłonnych pod kolanami i w pachwinach. Następnie ruchami posuwistymi wykonujemy drenaż kończyn dolnych. Podczas tego etapu dochodzi do pobudzenia obiegu krwi w naczyniach włosowatych. Uciskając głowicą na żyły, położone pod skórą, przesuwamy krew żylną i chłonkę w kierunku serca. W opróżnionych w ten sposób żyłach powstaje różnica ciśnień, wskutek czego, krew z bocznych naczyń żylnych napływa do większych. Przyspieszony zostaje odpływ krwi żylnej z tkanek, a na jej miejsce napływa świeża krew tętnicza, powodując szybsze i lepsze ich odżywienie. Drenaż ułatwia jednocześnie opróżnianie naczyń chłonnych powodując szybsze krążenie płynów międzytkankowych.

Etap drugi

polega na wykonywaniu ruchów tzw. rozcierania w sposób podłużny, bądź spiralny. Podczas tego etapu masażu zasysamy głowicą skórę i unosimy ją delikatnie ku górze. Wykonujemy przy tym podłużne, bądź spiralne ruchy rozcierania, podczas których to komórki tłuszczowe zostają "obijane" jedna o drugą. Zwiększona przestrzeń, powstała podczas zasysania komórek tłuszczowych do wnętrza głowicy, pozwala na swobodne dotlenienie miejsc, które wcześniej były metabolicznie nieczynne. W tym czasie dochodzi do rozdrabniania i przemieszczania produktów przemiany materii. Jeśli jednocześnie w organizmie dojdzie do czerpania z zapasów tłuszczu, dzięki masażowi będzie on łatwiej usuwany z komórek tłuszczowych.

Etap trzeci

to odprowadzenie rozdrobnionych produktów przemiany materii za pomocą ruchów drenujących. Dzięki zabiegom z zastosowaniem masażu próżniowego pobudzone jest krążenie zarówno w układzie krwionośnym, jak i limfatycznym. Jednocześnie dochodzi do zniesienia obrzęków i przyspieszenia wydalania zbędnych metabolitów, prowadząc tym samym do redukcji cellulitu.

wersja z białym podświetleniem led

 

vacuus14rozeta9

  

Uwaga! Cena aparatu w wersji promocyjnej nie zawiera stolika-stelaża. Można go zamówić za dodatkową opłatą.