to skomputeryzowane urządzenie nowej generacji reprezentujące najwyższy poziom myśli technicznej. Jego produkcja została podjęta po uwzględnieniu dotychczasowych wyników badań nad aplikacją mikroprądów w kosmetyce. To rewolucyjna metoda elektrostymulacji, wykorzystująca specjalnie opracowane mikroprądy, zaprogramowane tak, aby organizm zaakceptował je i wykorzystał w procesach naprawczych. Ten biologicznie zgodny z ludzką elektrofizjologią rodzaj prądu ma niezaprzeczalne działanie wspomagające, regenerujące w komórkach i tkankach oddziaływując na naturalny potencjał elektryczny komórek.
Urządzenie stanowi doskonałą syntezę techniki komputerowej i fizjoterapii używanej do celów estetyki.

Zasadniczym przeznaczeniem metody CeeLeS jest terapia antystarzeniowa i zabiegi profilaktyczne. CeeLeS daje do dyspozycji całą gamę zabiegów ujędrniających, regenerujących i nawilżających skórę - to specyficzny kombajn kosmetyczny umożliwiający wszechstronną kosmetykę anti- aging. W odróżnieniu od innych technik, zastosowanie tego urządzenia daje widoczne rezultaty już po jednym zabiegu, a ich seria gwarantuje spektakularne efekty terapii kosmetycznej, które są nieosiągalne przy stosowaniu metod tradycyjnych. Mikroprądy aplikuje się za pomocą elektrod zgodnie ze specjalnie opracowanymi dla każdego typu zabiegu regułami.
Aparat posiada kilkanaście gotowych do zastosowania programów-zabiegów, w których odpowiednio dobrano parametry w zależności od celu jaki chce się osiągnąć w wyniku aplikowanego zabiegu. Mamy do wyboru programy wielofazowe, które posiadają specyficzne właściwości penetracji komórki, zdecydowanie wpływając na procesy odnowy komórkowej.
CeeLeS pozwala na wykonywanie zabiegów naprawczych, silnie ujędrniających dla skór o obniżonej kondycji. W tym celu zaprogramowano wielosesyjny zabieg skutecznej elektrostymulacji mięśni twarzy i szyi oraz tkanki podskórnej. Dzięki tej metodzie uzyskujemy efekt "łagodnego liftingu" poprawiając sprężystość mięśni i elastyczność skóry.
Twarz ulega wygładzeniu, następuje zdecydowana poprawa napięcia, a w efekcie uzyskujemy młodszy wygląd. Aby pielęgnować tak uzyskany efekt opracowano specjalny program podtrzymujący, który wykonujemy raz w miesiącu. Działania te w wyraźny sposób spowalniają procesy starzenia.
Innowacją jest dostosowanie parametrów mikroprądów, ich natężenia, częstotliwości, polaryzacji, kształtu i czasu trwania poszczególnych faz, do różnic występujących w budowie anatomo-fizjologicznej mięśni twarzy, dlatego właśnie metoda CeeLeS daje pożądane efekty, przemodelowując owal twarzy, poprawiając strukturę skóry, wpływając pozytywnie na jej elastyczność i stopień nawilżenia.
Wprost rewelacyjna jest sesja do szybkiej i natychmiastowej poprawy wyglądu, proponowane zabiegi uwzględniają wiek klientki, kondycje jej skóry i stan mięśni twarzy.
Ta terapia znajduje zastosowanie szczególnie gdy trzeba szybko poprawić wygląd przed nieoczekiwanym wyjściem na tzw. "wielkie okazje".
Dostępne są również zabiegi do szybkiej regeneracji składające się z 3 sesji mogące znaleźć zastosowanie nawet w hotelach oraz ośrodkach odnowy biologicznej typu WELLNESS i SPA.
W filozofii CeeLeS uwzględniono również sekcje programów wspomagających zabiegi pielęgnacyjne i prewencyjnie mogące znaleźć zastosownie w każdym salonie kosmetycznym. W tym celu połączono kilka rodzajów prądu i wykorzystano chemiczne skutki działania energii elektrycznej na tkankę, powodujące alkalizacje lub zakwaszenie, co wpływa na procesy ścieniania lub pogrubiania naskórka. Znalazły tu zastosowanie również tradycyjne metody jonoforezy i dezinkrustacji wspomagane prądem impulsowym, co daje silniejsze i bardziej zauważalne efekty nawilżania, oczyszczania, stymulacji, redukcji rumienia i wzmacniania naczynek krwionośnych.
Reasumując, CeeLeS to nieinwazyjna terapia zapewniająca skuteczny i trwały efekt, zabiegi wykonywane tym aparatem są bezpieczne, przyjemne, a efekty satysfakcjonujące! W wyniku stosowania CeeLeS uzyskujemy następujące korzystne oddziaływania biologiczne:
- pobudzenie metabolizmu komórkowego
- aktywacja syntezy kolagenu i elastyny (poprawa nawilżenia i elastyczności)
- wywołanie kontrolowanych skurczów mięśni powodujących ich skrócenie (efekt ujędrniający, korekta owalu twarzy)
- i przeciwnie, zniesienie skurczów pewnych partii mięśni mimicznych, co za tym idzie spłycenie zmarszczek (umiejętne stosowanie tego w młodym wieku spowoduje niedopuszczenie do późniejszego powstawania zmarszczek).
- przyśpieszenie regeneracji zwiotczałych mięśni
- pobudzenie krążenia krwi i limfy (lepsze dotlenianie, odżywienie, poprawa kolorytu cery, uaktywnienie procesów naprawczych)
- eliminacje toksyn metabolicznych i usprawnienie procesów oczyszczania komórek.

(aparat wykonywany tylko na zamówienie)