w promocyjnej cenie zł 2999,-

 Aparat STIMULAN d przeznaczony jest do wykonywania zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem efektów oddziaływania prądów interferencyjnych, tzw. prądów "Nemeca". W aparacie zastosowano najnowsze osiągnięcia techniki mikroprocesorowej do sterowania i monitorowania generowanych przez aparat przebiegów elektrycznych służących do elektrostymulacji.

 

Istota działania aparatu polega na wytwarzaniu wewnątrz tkanek czynnego biologicznie pola elektrycznego małej częstotliwości, powstającego w wyniku nakładania się (interferencji) dwóch przebiegów sinusoidalnych średniej częstotliwości 4000Hz, aplikowanych za pomocą specjalnych czteropolowych elektrod. Zastosowanie tego rodzaju zabiegu jest korzystne w przypadku schorzeń mięśni, układu nerwowego, układu krążenia oraz wpływa dodatnio na prace gruczołów limfatycznych, usprawniając procesy odżywcze i przemianę materii tkanek.

Zabiegi aparatem można stosować w różnych miejscach ciała i twarz, przy różnych problemach, takich jak: cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, obwisła skóra i zmarszczki, odchudzanie, regeneracja skóry twarzy i dekoltu oraz odprężanie mięśni karku i barków.

Urządzenie możemy stosować także do łagodzenia różnego rodzaju bólów.

Można również stosować go do tzw. "gimnastyki pasywnej".

 

 

STIMd2A

 

 

 

 

urządzenie wykonywane na indywidualne zamówienie