epiland15beztla

NOWOROCZNA OKAZJA!
4999 zł
(cena katalogowa 6999)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  zadzwoń telefon

 EPILAN d15 to legendarny już następca wyróżnionej nagrodami konstrukcji EPILAN d07d, z ulepszonymi parametrami zabiegowymi, z nową formą podświetlenia, cyfrowy, skomputeryzowany aparat, służący do zbiegów elektrokoagulacji i do usuwania włosów (epilacji) z wykorzystaniem prądu wielkiej częstotliwości (r.f.).
Od roku 2019 zastąpiony przez konstrukcję EPILAN d19

w cenie katalogowej bezpłatne szkolenie zgodnie z warunkami

Działanie aparatu wykorzystuje zjawisko silnego miejscowego, termicznego oddziaływania prądu wielkiej częstotliwości aplikowanej na tkankę w miejscu styku elektrody lub igły z tkanką. Takie działanie powoduje koagulację tkanki, zamyka naczynka krwionośne nie dopuszczając do krwawienia oraz zapewnia dużą aseptyczność zabiegu, będąc jednocześnie bardzo skuteczne i mało bolesne.

   Wszystkie ustawienia aparatu są kontrolowane przez mikrokomputer, będący integralną częścią urządzenia pracujacy z wstępnie zaprogramowanymi nastawami. 


 Aparat posiada sześć rodzajów pracy, które umożliwiają użycie aparatu natychmiast po włączeniu: 

 • elektrokoagulacja ciągła (coagulation continuous) 
 • elektrokoagulacja impulsowa (coagulation pulse)
 • elektrokoagulacja lite (coagulation lite)
 • depigmentacja
 • epilacja impulsowa
 • epilacja ciągła

Urządzenie posiada  670 programów, zabezpieczających  99,99% przypadków zabiegów.
W czasie pracy użytkownik  ma możliwość korygowania intensywności oddziaływania oraz modulacji w zależności od rodzaju zabiegu i jego przebiegu.
Przy dużym doświadczeniu mamy też możliwość własnego ustawiania parametrów fali aplikowanej dopasowanych do własnych upodobań lub technik zabiegów.

W konstrukcji aparatu zastosowano innowacyjną technologię cyfrową, co zapewnia dużą trwałość i niezawodność pracy, stabilność parametrów, wysoką energooszczędność oraz gotowość do pracy natychmiast po włączeniu zasilania.

 • EPILACJA - skuteczna metoda depilacji przy zastosowaniu prądu wielkiej częstotliwości, trwale usuwająca każdy rodzaj włosa niezależnie od jego koloru i od fototypu skóry. Sposób aplikowania tego typu zabiegu EPILANem d polega na indywidualnym potraktowaniu każdego mieszka włosowego.
 • TERMOKOAGULACJA - zabieg w którym wykorzystuje się prąd wielkiej częstotliwości, to technika stosowana w celu uzyskania efektu koagulacji niektórych powierzchniowych niedoskonałości skóry, takich jak: zmiany naczyniowe, np. pęknięcia naczyń włosowatych, naczyniaki gwiaździste, „rubinki”, zmiany skórne, np. brodawczaki, prosaki, włókniaki i inne.

epiland15tloBlue


Zalety zabiegu epilacji przeprowadzonego aparatem  Epilan d 15:

 • szybkie, trwałe zniszczenie mieszka włosowego 
 • możliwe jest usuwanie włosów niezależnie od ich koloru
 • zabieg można przeprowadzać o każdej porze roku
 • niewielka bolesność zabiegu

 

W wyposażeniu:
aparat Epilan d15
zacisk igły depilacyjnej
zacisk elektrod do termokoagulacji
włacznik nożny (pedał)
instrukcja obsługi

gwarancja 24 miesiące
Produkowany tylko  pod konkretne zamówienie.

 Do urządzenia oferujemy w przystępnych cenach elektrody do termokoagulacji i  rewelacyjne igły do elektrolizy marki Ballet
Nie serwisujemy urzadzeń Epilan starszych niż 10 lat.

 

 

Epilan18a


stelaż z podświetleniem pokazany z urządzeniem EPILAN d07, obok,  

nie jest elementem wliczonym w cenę urzadzenia. 

  teraz z możliwością dokupienia stelaża