abraderBa 18

NOWOROCZNA
OKAZJA!

2999
ostatnia sztuka!
(cena katalogowa 6999)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  zadzwoń telefon

to w pełni profesjonalne urządzenie do wykonywania zabiegu mikrodermabrazji, wykorzystujące do tego celu właściwości ścierne korundu

O ile wiemy, najlepsza, najskuteczniejsza mikroderabrazja produkowana w Polsce! 

w cenie katalogowej bezpłatne szkolenie zgodnie z warunkami


abra20
Mikrodermabrazja korundowa to nowoczesny, nieinwazyjny zabieg ścierania naskórka przy pomocy kryształków tlenku glinu, dający natychmiastowe efekty w postaci poprawy kondycji skóry. BIOabrader Ba-18 jest najnowszą, udoskonaloną wersją BIOabradera Ba-04a. Model ten posiada mikroprocesorowe precyzyjne sterowanie i ustawianie intensywności ścierania. Jednocześnie poprawiono i ulepszono konstrukcję pojemników na korund. Delikatne, niebieskie podświetlenie aparatu stwarza miłe wrażenie z lekka dozą tajemniczości czynionego zabiegu...
Delikatne uderzenia strumienia kryształków korundu w powierzchnię naskórka, aplikowane są przez głowicę urządzenia BIOabrader, usuwając z niego w sposób łagodny i całkowicie kontrolowany wszystko to, co napotkają po drodze. Dokonuje się w ten sposób powolne ścieranie naskórka, warstewka po warstewce, aż do osiągnięcia pożądanego poziomu, wszystko to pod stałą kontrolą wizualną.
Specjalna konstrukcja głowicy BIOabrader zapewnia bardzo skuteczne działanie, przy jednoczesnym zapewnieniu zbierania z powierzchni skóry prawie 100% użytego do zabiegu korundu. Korund zabrudzony, z resztkami usuniętego naskórka, jest odsysany z obszaru czynnego głowicy i transportowany do zamkniętego pojemnika odbiorczego.

Mikrodermabrazja wykonywana urządzeniem BIOabrader jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym, a po jego wykonaniu nie wymagana jest rekonwalescencja. Zabieg wykonywany tym urządzeniem jest najlepszym sposobem przygotowania do zabiegów łagodnych, dających natychmiastowe, spektakularne, widoczne od razu efekty.
Zakres zastosowania BIOabradera jest bardzo szeroki i jest bezpieczny dla wszystkich typów skóry. Stosowanie go w umiejętny sposób pozwoli szybko i bezpiecznie zwalczyć wiele problemów skóry, a ją samą w sposób wyraźny zregenerować. Już po pierwszym zabiegu skóra staje się bardziej gładka, jaśniejsza i miększa w dotyku, wyraźnie młodsza i zdrowsza.

Stelaż podświetlany z półką, na której wyeksponowano aparat, nie jest elementem aparatu BIOabrader. Jest przedmiotem sprzedawanym osobno.

 

abrader14rozeta