Vacuus101Mk2

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  zadzwoń telefon

pobierz ulotkę 

masaż podciśnieniowy, rolkowy, jedno z najskuteczniejszych urządzeń działających na cellulit, tkankę tłuszczową, zwiotczenie skóry, bóle kręgosłupa (odcinek szyjny i lędźwiowy) oraz nadmierne nagromadzenie wody.

 

BAV101 20ssaw

BIOvacuus 101 Mk2

Jest to urządzenie do intensywnego masażu rolkowo-próżniowego o rewelacyjnych parametrach.

BIOvacuus 101 Mk2 to masaż podciśnieniowy, rolkowy, jedno z najskuteczniejszych urządzeń działających na cellulit, tkankę tłuszczową, zwiotczenie skóry, bóle kręgosłupa (odcinek szyjny i lędźwiowy) oraz nadmierne nagromadzenie wody.

      Wykonanie zabiegu całego ciała urządzeniem BIOvacuus 101 zajmuje tylko 30 minut z lepszymi rezultatami, niż w innych urządzeniach,w których w tym czasie zdążymy zrobić tylko sam obszar brzucha.

   Zapewniony jest szybki zwrot zakupu, wystarczy 30 klientek z pakietami po 10 zabiegów, czyli ok. 3 miesięcy.

Serwis w Warszawie, reakcja do dwóch dni roboczych, w przypadku poważniejszej awarii urządzenie zastępcze za darmo.

Przy zakupie urządzenia w cenie katalogowej, poza promocjami, przeprowadzamy całodniowe szkolenie z dojazdem do klienta.
Szkolenie prowadzi osoba z 19-letnim doświadczeniem pracy na tego typu urządzeniach.
W trakcie szkolenia, oprócz zapoznania się z obsługą urządzenia BIOvacuus 101, pokazujemy, kształcimy, jak rozmawiać z klientem, by jak najczęściej do nas wracał, kupował u nas zabiegi, kosmetyki, a co z tym się wiąże, by był zadowolony i polecał nasz salon innym klientom.
W cenie katalogowej urządzenia oferujemy też pokaz w salonie klienta na wybranych przez salon osobach.
Pomagamy w uzyskaniu kredytów oraz kredytów na start, np.rozpoczęcie działalności.
BAV101vacuus18b

pobierz ulotkę