tytułowa.JPG

Oferujemy przyrostomierze w postaci urządzeń elektromechanicznych (typu BEPD) lub w wersji "software'owej" (SGM) służące do pomiarów przyrostów rocznych drzew, dokonywanych na tzw. wyrzynkach lub wywiertach w procesach pomiarowych, znajdujące zastosowanie w placówkach naukowo-badawczych zajmującymi się między innymi dendrometrią, dendrochronologią lub dendroklimatologią.

 

 

 

 

 

 

Urządzenia tego typu zarówno w wersji elektromechanicznej, jak i softwarowej, w różnychstopniach zaawansowania technicznego, produkowane i zainstalowane przez firmę BIOtronik od roku 1988 pracują między innymi w Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie (7 egzemplarzy), w SGGW (4 egz.), na Uniwersytecie MK w Toruniu, UP w Poznaniu, w Stacji Geobotanicznej w Białowieży, w Tatrzańskim Parku Narodowym, w Instytucie Badawczym Leśnictwa (5 kpl.) na Uniwersytecie Śląskim... i w innych mniejszych jednostkach badawczych.

.

 

 

 

 

Wykonujemy również oprogramowanie wspomagające procesy pomiarowe na zamówienie klienta.

 

UWAGA!!! 
Możemy dostosować stare wersje urządzeń przyrostomierzy, będące w posiadaniu jednostek naukowych,  do nowych komputerów wyposażonych w system Windows. Jednocześnie przeprowadzamy generalny remont urządzeń. Cena przeróbki i dostosowania ustalana jest indywidualnie.