kliknij  w logo poniżej, a otworzy się
mapa Google
z trasą do siedziby  BIOtronik

 

 


 ZAPRASZAMY!

kliknij w adres poniżej, przejdziesz do planu dojazdu  

al.Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 301 

01-242 Warszawa

Budynek A III piętro,  z windy na lewo
dawniej

ul. gen. Józefa Bema 57a
01-244 Warszawa

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48228370816

tel: +48600212037

 biuro handlowe czynne:
poniedziałek- piątek
w godz. 8:00 do 16:00

W związku z pogarszającą się sytuacją pandemiczną i związanymi z tym ograniczeniami,
firma stacjonarnie czynna w godz. 9-14.
W przypadku spraw ważnych prosimy o kontakt
telefoniczny lub na e-mail


         BIOtronik jest jedną z najdłużej, stabilnie działających firm na polskim rynku kosmetycznym w dziedzinie wyposażania w sprzęt i aparaturę.
W obecnej postaci organizacyjnej firma działa od roku 1990, ale jako sp. cywilna o tej samej nazwie istniała już od roku 1989.
Firma BIOtronik i jej właściciel bierze czynny udział od początku lat 90-tych, tj. od początku organizowania się wolnego rynku kosmetycznego w III RP, w jego przekształceniach i reorganizacji, uczestnicząc w wielu branżowych gremiach, organizacjach oraz imprezach targowych przez nie organizowanych.
BIOtronik jest Członkiem Założycielem ZP-WKP (Związek Pracodawców-Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej), organizatora największych, cyklicznych, krajowych targów branży kosmetycznej - Salon-Wiosna i Salon-Jesień.
Nazwa BIOtronik, wraz z charakterystycznym znakiem graficznym w postaci stylizowanego listka, pojawia się na produktach firmy od roku 1991, a od roku 1996 znak ten objęty jest ochrona prawną, jako zarejestrowany znak towarowy.
Podstawową formą działalności firmy było i jest, jak wzmiankowano wcześniej, zaopatrywanie gabinetów kosmetycznych, odnowy biologicznej, salonów piękności itp. zarówno w aparaturę, sprzęt, jak i materiały eksploatacyjne. BIOtronik jest producentem aparatów do kosmetyki i w większości są to własne opracowania i wykonania firmy, bazujące na najnowszych, lecz sprawdzonych pod względem skuteczności i bezpieczeństwa trendach w tej dziedzinie.
Produkty firmy BIOtronik znane są daleko poza granicami naszego kraju, były i są obecne nie tylko w Polsce, ale i na Wschodzie i Zachodzie, jak i też na odległych terytoriach np. Republiki Południowej Afryki do której to firma eksportowała wiele ze swoich opracowań. Firma BIOtronik jest otwarta na szeroko rozumianą współprace z innymi podmiotami gospodarczymi, produkując dla nich również aparaturę do zabiegów kosmetycznych, zgodnie z ich indywidualnymi oczekiwaniami i stosowanymi przez nie technologiami zabiegów kosmetycznych. Wszystkie oferowane przez firmę artykuły posiadają odpowiednie atesty, certyfikaty lub dopuszczenia stosowania na rynku. Firma prowadzi też szkolenia w zakresie stosowania i najlepszego wykorzystania aparatów własnej produkcji.