BLL

BIOLaserLift BLL-01 to urządzenie do zabiegów odmładzania, biostymulacji światłem. Całość procesu ustawiania parametrów i praca urządzenia kontrolowana jest przez wewnętrzny mikrokomputer, zapewniając w ten sposób optymalne parametry dla osiągnięcia najlepszych efektów estetycznych podczas zabiegu.Urządzenie BLL wytwarza strumień światła o specyficznych parametrach, bardzo małej energii, ale o energii wystarczającej, by wpływać  korzystnie  na metabolizm komórek poprzez ich pobudzenie, wywołując  regenerację i stymulację procesów naprawczych. 

 abraderBa 18

Egzemlarz powystawowy w cenie:
3399,- zł netto
(szczegóły tel. 600212037)

to w pełni profesjonalne urządzenie do wykonywania zabiegu mikrodermabrazji, wykorzystujące do tego celu właściwości ścierne korundu

O ile wiemy, najlepsza, najskuteczniejsza mikroderabrazja produkowana w Polsce! 

w cenie katalogowej bezpłatne szkolenie zgodnie z warunkami

 RF52rozeta4BIOeReF 04b to jedna z wersji urządzenia wykorzystującego najnowsze osiągnięcia z dziedziny kosmetologii w połączeniu z techniką radiową i fizyką do redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu i ujędrnienia skóry oraz do wykonywania innych bezbolesnych, bezinwazyjnych zabiegów estetycznych.

 


w cenie katalogowej bezpłatne szkolenie zgodnie z warunkami

 

RF92roz9
   BIOeReF 04t  jest  wersją urządzenia BIOeReF bez stelaża (stolika), ale przy zachowaniu tych samych parametrów i efektywności zabiegowych. Bez stelaża,ustawiany jako osobny aparat, na stole, półce etc. Możliwe jest późniejsze rozbudowanie do wersji ze stelażem, za dopłatą. 

 w cenie bezpłatne szkolenie zgodnie z warunkami

EM-Rejuvenator – urządzenie do liftingu oczu, twarzy i ciała

 front glowice2male

 

Egzemlarz powystawowy w cenie:
egzemplarz powystawowy
5999,- zł netEgzemlarz powystawowy w cenie:
4999,- zł netto
(szczegóły tel. 600212037)
to
(szczegóły tel. 600212037)


EM-Rejuvenator- innowacyjna metoda radio frekwencji. (RF)

Wielobiegunowa fala elektromagnetyczna i pole magnetyczne pozwalają uzyskać większą ilość ciepła w naskórku,  skórze właściwej.
To urządzenie o rewelacyjnych parametrach.

 Jest to jedno z najskuteczniejszych urządzeń działających na:

  • cienie, worki, zmarszczki;
  • lifting powieki górnej;
  • lifting owalu twarzy ( chomiki, podbródek );
  • lifting szyi i dekoltu.

 

 

 

 


 

 

 

COMBI 15 to aparat wielofunkcyjny, do wykorzystania tradycyjnych technik, innowacyjnie wspartych    ultradźwiękami, nowoczesną technologią cyfrową z niezaprzeczalnie pięknym, stylowym wyglądem.

Aparat zawiera w sobie mezoterapię bezigłową, galwan, darsonval, skintest oraz dwa rodzaje urządzeń ultradźwiękowych.

 

 

 

 

COMBI 19gora

 COMBI 19 to aparat wielofunkcyjny, do wykorzystania tradycyjnych technik, innowacyjnie wspartych    ultradźwiękami, nowoczesną technologią cyfrową z niezaprzeczalnie pięknym, stylowym wyglądem.

Aparat zawiera w sobie mezoterapię bezigłową, galwan, darsonval, skintest oraz dwa rodzaje urządzeń ultradźwiękowych.

BSP 18tlo

  Aparat wytwarza falę ultradźwiękową do wywołania zjawiska kawitacji, mającego zastosowanie w zabiegach przeprowadzanych w gabinetach kosmetycznych.

Aparat BIOSonoFor BSF03w zabiegach kosmetycznych wykorzystuje efekty powstające w wyniku stosowania fali ultradźwiękowej.
Zabiegi ultradźwiękowe to ogólnie masaż głębokich warstw skóry lub mięśni wykonywany przy pomocy mechanicznych wibracji o częstotliwości powyżej 20 kHz. Fale dźwiękowe o takich częstotliwościach nie są słyszalne dla człowieka.
Aparat BIOSonoFor wytwarza falę ultradźwiękową o częstotliwości 1MHz, czyli 1 miliona delikatnych drgań w ciągu sekundy. Ten rodzaj mikromasażu powoduje poprawę krążenia krwi i przepływu limfy, uaktywnia metabolizm komórkowy, podwyższa poziom współczynnika pH tkanek.

 w promocyjnej cenie zł 2999,-

 Aparat STIMULAN d przeznaczony jest do wykonywania zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem efektów oddziaływania prądów interferencyjnych, tzw. prądów "Nemeca". W aparacie zastosowano najnowsze osiągnięcia techniki mikroprocesorowej do sterowania i monitorowania generowanych przez aparat przebiegów elektrycznych służących do elektrostymulacji.