to urządzenie elektromechaniczne mogące służyć w gabinecie kosmetycznym w dwóch niezależnych zastosowaniach, które wykorzystują wytwarzane jednocześnie przez urządzenie podciśnienie i nadciśnienie.
Wytwarzane przez urządzenie podciśnienie (ssanie) jest wykorzystane do masażu próżniowego zapewniającego lepsze ukrwienie powierzchni skóry i ogólną poprawę krążenia w obszarze przeprowadzonego zabiegu, a także służy do zamykanie porów oraz usuwania zanieczyszczeń skóry pochodzenia komórkowego. Natomiast wytwarzane nadciśnienie może być użyte do rozpylania płynów, takich jak toniki, czy inne preparaty kosmetyczne oraz do nawilżania metodą zimnego natrysku.

sterylan2rl

to mały sterylizator, z temperaturą w komorze sterylizacyjnej 230 °C. Konstrukcja zapewniająca stałą i równomierną temperaturę we wnętrzu pojemnika, przy ciepłej obudowie zewnętrznej, co chroni przed oparzeniem palców lub przypaleniem blatu stołu. Mrugająca lampka wskazuje, że działa stabilizator temperatury. Niezawodny element grzejny oraz elektroniczny termostat, pozwalają zachować stałą temperaturę w czasie pracy, przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej. Przestronny pojemnik sterylizacyjny o głębokości 8,5 cm umożliwia sterylizację niemal wszystkich narzędzi w całej objętości.
Szczególnie przydatny do szybkiej sterylizacji igieł depilacyjnych, pincet, skalpeli itp. małych narzędzi.
Jako wypełnienie robocze sterylizatora stosowane są kulki ze szkła kwarcowego.

służy do podgrzewania wosku do depilacji oraz do utrzymywania wosku w temperaturze odpowiedniej do pracy. Przyczynia się to do ekonomicznego zużycia wosku, łatwości jego nakładania oraz uniemożliwia oparzenie osoby poddawanej zabiegowi.
Konstrukcja podgrzewacza zapewnia stałą i równomierną temperaturę we wnętrzu pojemnika, przy chłodnej obudowie zewnętrznej, co chroni przed oparzeniem palców lub przypaleniem blatu stołu.
Niezawodny element grzejny oraz elektroniczny termostat, pozwalają zachować stałą temperaturę w czasie pracy, przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej. Pojemnik podgrzewacza gabarytami dostosowany jest do typowego opakowania wosku plastycznego znajdującego się w handlu.
Można w nim również bezpośrednio podgrzewać wosk stały.

jest całkowicie elektronicznym aparatem do elektromasaży z wykorzystaniem tzw. prądów d'Arsonvala.
Występujące przy kontakcie szklanej elektrody ze skórą iskrzenie ma wpływ pobudzający na skórę i tkanki podskórne, mięśnie oraz pośrednio na narządy wewnętrzne, a wytwarzany przy zabiegu ozon ma działanie bakteriobójcze. Działanie ładunków elektrycznych powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry, przyspiesza przemianę materii co jest ważnym czynnikiem zwiększenia absorbcji substancji odżywczych i leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych.w aparacie zastosowano technikę półprzewodnikową, co gwarantuje cichą i niezawodną pracę, a stałość parametrów wytwarzanych prądów pozwala na użycie go dla osób o dużej wrażliwości.

Aparat  BRUSHLAN przeznaczony jest do wykonywania peelingu, masażu i oczyszczania mechanicznego skóry za pomocą szczoteczek, gąbeczek i nakładki masującej.

to aparat elektroniczny służący do galwanizacji i jontoforezy oraz innych zabiegów kosmetycznych wykorzystujących oddziaływania prądu galwanicznego na tkanki. Aparat ten ma datkowo funkcję jontofeorezy pulsacyjnej. W zabiegu tym wykorzystuje się wytwarzany przez aparat impulsowy przebieg elektryczny o specjalnie dobranych parametrach.
Aparat może być stosowany przy nerwobólach, przewlekłych zapaleniach nerwów, zaburzeniach naczyniowych, odmrożeniach, trądziku różowatym i pospolitym, zwiotczeniach skóry i mięśni, bliznach, uczuleniach i innych schorzeniach. W budowie aparatu użyto elementy półprzewodnikowe zapewniajace dużą trwałość i niezawodność działania, a zastosowanie układu elektronicznej stabilizacji prądu zapewnia utrzymanie raz ustawionej wartości prądu przez cały czas trwania zabiegu.

jest aparatem elektronicznym służącym do galwanizacji i jonoforezy oraz innych zabiegów kosmetycznych wykorzystujących pozytywne oddziaływanie prądu galwanicznego na tkanki, a stosowanych przy nerwobólach, przewlekłych zapaleniach nerwów, zaburzeniach naczyniowych, odmrożeniach, trądziku różowatym i pospolitym, zwiotczeniach skóry i mięśni, bliznach, uczuleniach i innych schorzeniach. W urządzeniu zastosowano nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oparte o technikę cyfrową, w których układ mikroprocesorowy kontroluje cały przebieg pracy urządzenia, wartość prądu zabiegowego wyświetlana jest na ciekłokrystalicznym wyświetlaczu cyfrowym LCD, a układ elektronicznej stabilizacji prądu wyjściowego zapewnia utrzymanie ustawionej wartości prądu przez cały czas trwania zabiegu na tym samym poziomie. Ograniczenie ilości manipulatorów i wskaźników do minimum, oraz akustyczna sygnalizacja naciśnięcia przycisków zmniejszyła możliwość popełnienia błędów obsługi przy jednoczesnym poprawieniu komfortu użytkowania. Dzięki takim rozwiązaniom aparat cechuje duża trwałość i niezawodność działania, stabilność parametrów oraz wysoki stopień bezpieczeństwa użytkowania.

wielofunkcyjny aparat do podstawowego zastosowania w gabinecie kosmetycznym, zawierający w sobie pięć urządzeń: "galwan" , " d'arsonval ", "brushing" , tester skóry tzw. "skintest" oraz tzw."vacuum-spray".

Aparat przeznaczony jest do stosowania w gabinetach kosmetycznych do przeprowadzania zabiegów wykorzystujących strumień pary wodnej, który może być ozonowany oraz łączony z substancjami zapachowymi.
Aparat został zaprojektowany i wykonany w sposób maksymalnie upraszczający jego obsługę, co ułatwia tym samym stosowanie go w zabiegach kosmetycznych.
Na obrazku pokazano go w dwóch wersjach kolorystycznych.

Zabieg za pomocą aparatu polega na równomiernym naniesieniu na skórę specjalnego preparatu z zawartością czynnego składnika o nazwie DHA (dihydroksyaceton). Zapoczątkowuje to naturalną reakcję między DHA a aminokwasem występującym w warstwie rogowej naskórka, dając w konsekwencji piękną "opaleniznę".
Reakcja ta jest znana w dermatologii i kosmetyce od 40 lat. Preparat jest dopuszczony przez FDA, w związku z czym, jest środkiem bardzo bezpiecznym i dobrze sprawdzonym w praktyce kosmetyczno - dermatologicznej.
Nanoszenie preparatu na powierzchnie skóry odbywa się przez rozpylanie w postaci delikatnej mgiełki. Dzięki temu skóra pokryta jest w równomierny sposób, dając efekt pięknej "opalenizny" bez smug i przebarwień. Ten sposób nakładania preparatu wyeliminował wszystkie problemy związane z efektami stosowania tradycyjnych samoopalaczy.