przeznaczony jest do elektrostymulacji i gimnastyki pasywnej z wykorzystaniem działania tzw. prądów "Nemeca".
Istota działania aparatu polega na wytwarzaniu przez aparat wewnątrz tkanek czynnego bilologicznie pola elektrycznego małej częstotliwości, powstałego w wyniku interferencji dwóch przebiegów sinusoidalnych średniej częstotliwości (4kHz), aplikowanych za pomocą specjalnych czteropolowych elektrod. Zastosowanie tego rodzaju zabiegu jest korzystne w przypadku schorzeń mięśni, układu nerwowego, układu krążenia oraz wpływa dodatnio na prace gruczołów limfatycznych, usprawniając procesy odżywcze i przemianę materii tkanek.

aparat z serii D, wielofunkcyjne urządzenie do podstawowego stosowania w gabinecie kosmetycznym.

Aparat służy wykorzystaniu tradycyjnych technik, udoskonalonych na przestrzeni wieloletniego stosowania w gabinetach kosmetycznych, w połączeniu z najnowszą technologią cyfrową i niezaprzeczalnie pięknym, stylowym wyglądem.
Aparat zawiera w sobie cztery urządzenia: "galwan" , " d'arsonval ", "brushing" , tester skóry tzw. "skintest" oraz tzw."vacuum-spray" , ale może być użyty do ponad dziesięciu zastosowań:

- galwanizacja i jonoforeza,
- galwanizacja jonoforeza pulsacyjna,
- szczoteczkowy peeling mechaniczny tzw."brushing",
- darsonwalizacja,
- darsonwalizacja pulsacyjna,
- określanie stopnia nawodnienia skóry,
- czyszczenie skóry metodą podciśnieniową,
- masaż podciśnieniowy,
- natryskiwanie preparatami na zimno
oraz dodatkowo - opalanie natryskowe.

 

 

 

wielofunkcyjny aparat do podstawowego zastosowania w gabinecie kosmetycznym, zawierający w sobie cztery urządzenia:"galwan" , " d'arsonval ", "brushing", "skintest"Aparat funkcjonalnie zbliżony do COMBI-2m, ale bez urządzenia "vacuum-spray",  przez to ograniczony w możliwości wykonywania zabiegów z tą funkcją związanych.

 

 

wielofunkcyjny aparat do podstawowego zastosowania w gabinecie kosmetycznym, zawierający w sobie trzy podstawowe urządzenia: 

"galwan" , " d'arsonval " oraz tester skóry tzw. "skintest". 
Opisy tych modułów podano w sekcji COMBI-2m