służy do podgrzewania wosku do depilacji oraz do utrzymywania wosku w temperaturze odpowiedniej do pracy. Przyczynia się to do ekonomicznego zużycia wosku, łatwości jego nakładania oraz uniemożliwia oparzenie osoby poddawanej zabiegowi.
Konstrukcja podgrzewacza zapewnia stałą i równomierną temperaturę we wnętrzu pojemnika, przy chłodnej obudowie zewnętrznej, co chroni przed oparzeniem palców lub przypaleniem blatu stołu.
Niezawodny element grzejny oraz elektroniczny termostat, pozwalają zachować stałą temperaturę w czasie pracy, przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej. Pojemnik podgrzewacza gabarytami dostosowany jest do typowego opakowania wosku plastycznego znajdującego się w handlu.
Można w nim również bezpośrednio podgrzewać wosk stały.

to urządzenie elektromechaniczne mogące służyć w gabinecie kosmetycznym w dwóch niezależnych zastosowaniach, które wykorzystują wytwarzane jednocześnie przez urządzenie podciśnienie i nadciśnienie.
Wytwarzane przez urządzenie podciśnienie (ssanie) jest wykorzystane do masażu próżniowego zapewniającego lepsze ukrwienie powierzchni skóry i ogólną poprawę krążenia w obszarze przeprowadzonego zabiegu, a także służy do zamykanie porów oraz usuwania zanieczyszczeń skóry pochodzenia komórkowego. Natomiast wytwarzane nadciśnienie może być użyte do rozpylania płynów, takich jak toniki, czy inne preparaty kosmetyczne oraz do nawilżania metodą zimnego natrysku.

to podgrzewacz służący do podgrzewania wosku do depilacji w aplikatorach z obrotową rolką oraz do utrzymywania wosku w temperaturze właściwej dla pracy. Zastosowanie aplikatorów rolkowych przyczynia się do ekonomicznego zużycia wosku (bardzo cienka równomierna warstwa), ułatwia jego nakładanie oraz uniemożliwia oparzenie osoby poddawanej zabiegowi.
Konstrukcja podgrzewacza zapewnia stałą i równomierną temperaturę we wnętrzu, przy chłodnej obudowie zewnętrznej, co chroni przed oparzeniem palców lub przypaleniem blatu stołu. Niezawodny element grzejny oraz elektroniczny termostat, pozwalają zachować stałą temperaturę w czasie pracy, przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej.Komora grzewcza podgrzewacza gabarytami dostosowana jest do typowych plastikowych aplikatorów z woskiem plastycznym stosowanych w gabinetach kosmetycznych.

Aparat przeznaczony jest do stosowania w gabinetach kosmetycznych do przeprowadzania zabiegów wykorzystujących strumień pary wodnej, który może być ozonowany oraz łączony z substancjami zapachowymi.
Aparat został zaprojektowany i wykonany w sposób maksymalnie upraszczający jego obsługę, co ułatwia tym samym stosowanie go w zabiegach kosmetycznych.
Na obrazku pokazano go w dwóch wersjach kolorystycznych.

sterylan2rl

to mały sterylizator, z temperaturą w komorze sterylizacyjnej 230 °C. Konstrukcja zapewniająca stałą i równomierną temperaturę we wnętrzu pojemnika, przy ciepłej obudowie zewnętrznej, co chroni przed oparzeniem palców lub przypaleniem blatu stołu. Mrugająca lampka wskazuje, że działa stabilizator temperatury. Niezawodny element grzejny oraz elektroniczny termostat, pozwalają zachować stałą temperaturę w czasie pracy, przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej. Przestronny pojemnik sterylizacyjny o głębokości 8,5 cm umożliwia sterylizację niemal wszystkich narzędzi w całej objętości.
Szczególnie przydatny do szybkiej sterylizacji igieł depilacyjnych, pincet, skalpeli itp. małych narzędzi.
Jako wypełnienie robocze sterylizatora stosowane są kulki ze szkła kwarcowego.

Zabieg za pomocą aparatu polega na równomiernym naniesieniu na skórę specjalnego preparatu z zawartością czynnego składnika o nazwie DHA (dihydroksyaceton). Zapoczątkowuje to naturalną reakcję między DHA a aminokwasem występującym w warstwie rogowej naskórka, dając w konsekwencji piękną "opaleniznę".
Reakcja ta jest znana w dermatologii i kosmetyce od 40 lat. Preparat jest dopuszczony przez FDA, w związku z czym, jest środkiem bardzo bezpiecznym i dobrze sprawdzonym w praktyce kosmetyczno - dermatologicznej.
Nanoszenie preparatu na powierzchnie skóry odbywa się przez rozpylanie w postaci delikatnej mgiełki. Dzięki temu skóra pokryta jest w równomierny sposób, dając efekt pięknej "opalenizny" bez smug i przebarwień. Ten sposób nakładania preparatu wyeliminował wszystkie problemy związane z efektami stosowania tradycyjnych samoopalaczy.

przeznaczony jest do elektrostymulacji i gimnastyki pasywnej z wykorzystaniem działania tzw. prądów "Nemeca".
Istota działania aparatu polega na wytwarzaniu przez aparat wewnątrz tkanek czynnego bilologicznie pola elektrycznego małej częstotliwości, powstałego w wyniku interferencji dwóch przebiegów sinusoidalnych średniej częstotliwości (4kHz), aplikowanych za pomocą specjalnych czteropolowych elektrod. Zastosowanie tego rodzaju zabiegu jest korzystne w przypadku schorzeń mięśni, układu nerwowego, układu krążenia oraz wpływa dodatnio na prace gruczołów limfatycznych, usprawniając procesy odżywcze i przemianę materii tkanek.

jest całkowicie elektronicznym aparatem do elektromasaży z wykorzystaniem tzw. prądów d'Arsonvala.
Występujące przy kontakcie szklanej elektrody ze skórą iskrzenie ma wpływ pobudzający na skórę i tkanki podskórne, mięśnie oraz pośrednio na narządy wewnętrzne, a wytwarzany przy zabiegu ozon ma działanie bakteriobójcze. Działanie ładunków elektrycznych powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry, przyspiesza przemianę materii co jest ważnym czynnikiem zwiększenia absorbcji substancji odżywczych i leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych.w aparacie zastosowano technikę półprzewodnikową, co gwarantuje cichą i niezawodną pracę, a stałość parametrów wytwarzanych prądów pozwala na użycie go dla osób o dużej wrażliwości.

to aparat elektroniczny służący do galwanizacji i jontoforezy oraz innych zabiegów kosmetycznych wykorzystujących oddziaływania prądu galwanicznego na tkanki. Aparat ten ma datkowo funkcję jontofeorezy pulsacyjnej. W zabiegu tym wykorzystuje się wytwarzany przez aparat impulsowy przebieg elektryczny o specjalnie dobranych parametrach.
Aparat może być stosowany przy nerwobólach, przewlekłych zapaleniach nerwów, zaburzeniach naczyniowych, odmrożeniach, trądziku różowatym i pospolitym, zwiotczeniach skóry i mięśni, bliznach, uczuleniach i innych schorzeniach. W budowie aparatu użyto elementy półprzewodnikowe zapewniajace dużą trwałość i niezawodność działania, a zastosowanie układu elektronicznej stabilizacji prądu zapewnia utrzymanie raz ustawionej wartości prądu przez cały czas trwania zabiegu.

jest aparatem elektronicznym służącym do galwanizacji i jonoforezy oraz innych zabiegów kosmetycznych wykorzystujących pozytywne oddziaływanie prądu galwanicznego na tkanki, a stosowanych przy nerwobólach, przewlekłych zapaleniach nerwów, zaburzeniach naczyniowych, odmrożeniach, trądziku różowatym i pospolitym, zwiotczeniach skóry i mięśni, bliznach, uczuleniach i innych schorzeniach. W urządzeniu zastosowano nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oparte o technikę cyfrową, w których układ mikroprocesorowy kontroluje cały przebieg pracy urządzenia, wartość prądu zabiegowego wyświetlana jest na ciekłokrystalicznym wyświetlaczu cyfrowym LCD, a układ elektronicznej stabilizacji prądu wyjściowego zapewnia utrzymanie ustawionej wartości prądu przez cały czas trwania zabiegu na tym samym poziomie. Ograniczenie ilości manipulatorów i wskaźników do minimum, oraz akustyczna sygnalizacja naciśnięcia przycisków zmniejszyła możliwość popełnienia błędów obsługi przy jednoczesnym poprawieniu komfortu użytkowania. Dzięki takim rozwiązaniom aparat cechuje duża trwałość i niezawodność działania, stabilność parametrów oraz wysoki stopień bezpieczeństwa użytkowania.

aparat z serii D, wielofunkcyjne urządzenie do podstawowego stosowania w gabinecie kosmetycznym.

Aparat służy wykorzystaniu tradycyjnych technik, udoskonalonych na przestrzeni wieloletniego stosowania w gabinetach kosmetycznych, w połączeniu z najnowszą technologią cyfrową i niezaprzeczalnie pięknym, stylowym wyglądem.
Aparat zawiera w sobie cztery urządzenia: "galwan" , " d'arsonval ", "brushing" , tester skóry tzw. "skintest" oraz tzw."vacuum-spray" , ale może być użyty do ponad dziesięciu zastosowań:

- galwanizacja i jonoforeza,
- galwanizacja jonoforeza pulsacyjna,
- szczoteczkowy peeling mechaniczny tzw."brushing",
- darsonwalizacja,
- darsonwalizacja pulsacyjna,
- określanie stopnia nawodnienia skóry,
- czyszczenie skóry metodą podciśnieniową,
- masaż podciśnieniowy,
- natryskiwanie preparatami na zimno
oraz dodatkowo - opalanie natryskowe.

Aparat  BRUSHLAN przeznaczony jest do wykonywania peelingu, masażu i oczyszczania mechanicznego skóry za pomocą szczoteczek, gąbeczek i nakładki masującej.

 

 

 

wielofunkcyjny aparat do podstawowego zastosowania w gabinecie kosmetycznym, zawierający w sobie cztery urządzenia:"galwan" , " d'arsonval ", "brushing", "skintest"Aparat funkcjonalnie zbliżony do COMBI-2m, ale bez urządzenia "vacuum-spray",  przez to ograniczony w możliwości wykonywania zabiegów z tą funkcją związanych.

 

wielofunkcyjny aparat do podstawowego zastosowania w gabinecie kosmetycznym, zawierający w sobie pięć urządzeń: "galwan" , " d'arsonval ", "brushing" , tester skóry tzw. "skintest" oraz tzw."vacuum-spray".

 

wielofunkcyjny aparat do podstawowego zastosowania w gabinecie kosmetycznym, zawierający w sobie trzy podstawowe urządzenia: 

"galwan" , " d'arsonval " oraz tester skóry tzw. "skintest". 
Opisy tych modułów podano w sekcji COMBI-2m