tytuowa

Oferujemy urządzenia służące do pomiarów przyrostów rocznych drzew, zwane "przyrostomierzami", dokonywanych na tzw. wyrzynkach lub wywiertach w procesach pomiarowych, znajdujące zastosowanie w placówkach naukowo-badawczych zajmującymi się między innymi dendrometrią, dendrochronologią,  dendroklimatologią etc..

Urządzenia te produkowane przez nas od roku 1988 w postaci urządzeń elektromechanicznych typu BEPD-19, a potem również  w wersji "software'owej" typu SGM.

Urządzenia tego typu zarówno w wersji elektromechanicznej, jak i softwarowej, w różnych stopniach zaawansowania technicznego, produkowane i zainstalowane przez firmę BIOtronik od roku 1988 pracują między innymi w Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie (7 egzemplarzy), w SGGW (4 egz.), na Uniwersytecie MK w Toruniu, UP w Poznaniu, w Stacji Geobotanicznej w Białowieży, w Tatrzańskim Parku Narodowym, w Instytucie Badawczym Leśnictwa (5 kpl.) na Uniwersytecie Śląskim i w innych mniejszych jednostkach badawczych.

.

 BEPD z roku 2001

 BEPD 19-20 z roku 2020

Wykonujemy również oprogramowanie wspomagające procesy pomiarowe pod zamówienie klienta.

UWAGA!!! 
Możemy dostosować stare wersje urządzeń przyrostomierzy, będące w posiadaniu jednostek naukowych,  do nowych komputerów wyposażonych w system Windows 10.
Jednocześnie przeprowadzamy generalny remont urządzeń.
Cena modyfikacji i dostosowania do potrzeb użytkownika ustalana jest indywidualnie.

Kontakt

 al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 301 
01-242 Warszawa
Budynek A, III piętro
tel: +48600212037
tel: +48228370816
Biuro Handlowe czynne:

poniedziałek- piątek
w godz. 8:00 do 14:00

e-mail  zadzwoń telefon

TRASA

O nas

 BIOtronik jest jedną z najdłużej, stabilnie działających firm na polskim rynku kosmetycznym w dziedzinie wyposażania w sprzęt i aparaturę. W obecnej postaci organizacyjnej firma działa od roku 1990, ale jako sp. cywilna o tej samej nazwie istniała już od roku 1989.

 

Więcej O nas

Polityka Prywatności

Pomimo zachowania najwyższej staranności w przygotowaniu oferty prezentowanej w tej witrynie, nie gwarantujemy, że w jej treści nie ma błędów.
Prosimy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości 
o kontakt z naszym działem handlowym.
Promocje prezentowane na stronie mogą być chwilowymi okazjami, o ile nie podano czasu ich obowiązywania. Promocji nie łączymy.

Polityka Prywatności