W tej kategorii prezentujemy urządzenia zaprojektowane i produkowane przez nas, a niezbędne w salonach kosmetycznych lub rozszerzające zakres oferowanych przez te salony usług. Urządzenia dla tej branży usługowej produkujemy od końca lat 80-tych ubiegłego wieku. Wiele z urządzeń zdobyło nagrody w dziedzinie swoich zastosowań. 
       Najstarsze z nich pracują w gabinetach kosmetycznych bezawaryjnie już ponad 30 lat. W tym czasie nastąpił bardzo szybki, szeroki  rozwój technologii jak i związanej z tym metodyki wykonywania zabiegów kosmetycznych.  A jednak produkowane przez nas urządzenia bardzo dobrze obroniły się w tym okresie i ciągle pozwalają na upiększanie kobiet i realizację ich oczekiwań w dziedzinie piękna.
    W tym sporym przecież przedziale czasu, już drugie, niekiedy trzecie  pokolenie kosmetyczek, kosmetolożek korzysta z naszych urządzeń, by poprawiać wygląd i samopoczucie swoich klientek.
Daje nam to asumpt do tego, aby móc powiedzieć

                                                                          " TWORZYMY, BY UPIĘKSZAĆ"!

     

kliknij w link poniżej by zobaczyć urządzenia
wycofane już z produkcji

OBSOLETE

Kontakt

 al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 301 
01-242 Warszawa
Budynek A, III piętro
tel: +48600212037
tel: +48228370816
Biuro Handlowe czynne:

poniedziałek- piątek
w godz. 8:00 do 14:00

e-mail  zadzwoń telefon

TRASA

O nas

 BIOtronik jest jedną z najdłużej, stabilnie działających firm na polskim rynku kosmetycznym w dziedzinie wyposażania w sprzęt i aparaturę. W obecnej postaci organizacyjnej firma działa od roku 1990, ale jako sp. cywilna o tej samej nazwie istniała już od roku 1989.

 

Więcej O nas

Polityka Prywatności

Pomimo zachowania najwyższej staranności w przygotowaniu oferty prezentowanej w tej witrynie, nie gwarantujemy, że w jej treści nie ma błędów.
Prosimy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości 
o kontakt z naszym działem handlowym.
Promocje prezentowane na stronie mogą być chwilowymi okazjami, o ile nie podano czasu ich obowiązywania. Promocji nie łączymy.

Polityka Prywatności