napisz, zadzwoń, aby uzyskać specjalną ofertę cenową
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  zadzwoń telefon

Urządzenie nagrodzone
Złotym Liściem
na Targach Salon Jesień 2012

 Do urządzenia mogą być stosowane  wszystkie preparaty,
ampułki, (koktajle) do mezoterapii !!!

 Aparat BIOMesoForm BMF-07 jest aparatem do zabiegów mezoterapii bezigłowej. Mezoterapia bezigłowa jest najnowszym, bezinwazyjnym sposobem transportu substancji czynnych w głąb skóry właściwej, w którym wykorzystuje się do tego celu zjawisko tzw. „elektroporacji”.

 Do osiągnięcia tego efektu konieczne jest zastosowanie odpowiednio uformowanego przebiegu elektrycznego, który jest generowany  przez aparat. Czuwa nad tym mikrokomputer znajdujący się w aparacie.

Nie wymagane jest w tym przypadku poddawanie się zabiegom chirurgicznym. Zabieg wykonywany przy pomocy BIOMesoFormu jest zabiegiem bezpiecznym, gdyż nie dochodzi przy nim do uszkodzenia błon komórkowych, a jednocześnie pozwala on na wprowadzanie w głąb komórek cząsteczek preparatów kosmetycznych.

Mezoterapia bezigłowa preferowana jest szczególnie przy:

 • lęku przed igłami, nakłuciami stosowanymi przy mezoterapii igłowej;

 • występowaniu trudno gojących się ran np. cukrzyca;

 • chorobach autoimmunologicznych (bielactwo, łuszczyca, hashimoto);

 • przyjmowaniu leków rozrzedzających krew;

 • trądziku pospolitym i różowatym;

 • dużym nasłonecznieniu.

Do zalet jej stosowania należy należy zaliczyć:

- Brak okresu rekonwalescencji – nie ma ograniczeń w uprawianiu sportu, nakładania makijażu, nie potrzeba specjalnej pielęgnacji skóry, zakupu nowych kosmetyków pozabiegowych.
- Można łączyć z innymi zabiegami (mikrodermabrazja, oczyszczanie, peelingi).

Aparat jest wyposażony w dwie głowice - do ciała i do twarzy.
Aparat sam rozpoznaje rodzaj zabiegu i dostosowuje automatycznie parametry sygnału elektrycznego do wykonywanego zabiegu i preparatu kosmetycznego.
Czas działania wprowadzonych, aktywnych składników preparatów w czasie zabiegu wydłużony zostaje nawet do 48 godzin.

Mesoform malyPL

 

Zabieg wykonany urządzeniem BIOMesoForm powoduje zarówno poprawę mikrokrążenia, jak i przyśpieszenie procesów odnowy komórkowej, co daje w efekcie zwiększenie dostarczania tlenu i substancji odżywczych oraz dostarczenie wody do głębiej położonych warstw skóry. Obserwujemy tu zjawisko intensywnego nawilżania wewnętrznego, spowodowanego elektroporacyjnym mechanizmem oddziaływania głowicy na skórę.

    Preparaty stosowane przy tym zabiegu powinny być w postaci żelu lub wodnistej oraz, co najważniejsze, czyste chemicznie, by nie wprowadzać niepotrzebnych, ubocznych substancji w głąb skóry.

Mogą być stosowane wszystkie rodzaje dostępnych na rynku koktajli do mezoterapii oraz preparaty na bazie kwasu hialuronowego.

   Uzyskane efekty estetyczne uzależnione są od substancji czynnych, które są wykorzystywane w czasie zabiegu, np. kwas hialuronowy, kofeina, witaminy A, E, C i inne.

Aby uzyskać pożądane efekty należy poddać się serii 8-10 zabiegów 1-2 razy w tygodniu.

meso dużywersja wzmocniona

    W celu wzmocnienia efektów estetycznych polecamy wykonanie zabieg mikrodermabrazji z użyciem naszego aparatu BIOabrader bezpośrednio przed zabiegiem mezoterapii bezigłowej użyciem urządzenia BIOMesoForm.  Zabieg mikrodermabrazji przyczynia się do usunięcia zrogowaciałego naskórka, a wtedy aktywne substancje jeszcze łatwiej mogą być transportowane w głąb skóry.

Wskazania do zabiegu mezoterapii:

 • utrata elastyczności skóry

 • profilaktyka przeciwzmarszczkowa

 • cellulit ( uda, brzuch, ramiona)

 • rozstępy skóry 

Efekty po zabiegu mezoterapii :

 • wyraźnie widoczny „lifting”
 • redukcja zmarszczek i bruzd
 • poprawa kolorytu i struktury skóry
 • pobudzenie procesów regenerujących zachodzących w skórze
 • pisano o naszym urządzeniu
  kliknij w obrazek poniżej 

 •  

Kontakt

 al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 301 
01-242 Warszawa
Budynek A, III piętro
tel: +48600212037
tel: +48228370816
Biuro Handlowe czynne:

poniedziałek- piątek
w godz. 8:00 do 14:00

e-mail  zadzwoń telefon

TRASA

O nas

 BIOtronik jest jedną z najdłużej, stabilnie działających firm na polskim rynku kosmetycznym w dziedzinie wyposażania w sprzęt i aparaturę. W obecnej postaci organizacyjnej firma działa od roku 1990, ale jako sp. cywilna o tej samej nazwie istniała już od roku 1989.

 

Więcej O nas

Polityka Prywatności

Pomimo zachowania najwyższej staranności w przygotowaniu oferty prezentowanej w tej witrynie, nie gwarantujemy, że w jej treści nie ma błędów.
Prosimy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości 
o kontakt z naszym działem handlowym.
Promocje prezentowane na stronie mogą być chwilowymi okazjami, o ile nie podano czasu ich obowiązywania. Promocji nie łączymy.

Polityka Prywatności