napisz, zadzwoń, aby uzyskać specjalną ofertę cenową

e-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  zadzwoń telefon

to w pełni profesjonalne urządzenie do wykonywania zabiegu mikrodermabrazji, wykorzystujące do tego celu właściwości ścierne korundu

O ile wiemy, najlepsza, najskuteczniejsza mikrodermabrazja produkowana w Polsce! 

w cenie katalogowej bezpłatne szkolenie zgodnie z warunkami


abra20

Mikrodermabrazja korundowa to nowoczesny, nieinwazyjny zabieg ścierania naskórka przy pomocy kryształków tlenku glinu, dający natychmiastowe efekty w postaci poprawy kondycji skóry. BIOabrader Ba-18 jest najnowszą, udoskonaloną wersją BIOabradera Ba-04a. Model ten posiada mikroprocesorowe precyzyjne sterowanie i ustawianie intensywności ścierania. Jednocześnie poprawiono i ulepszono konstrukcję pojemników na korund. Delikatne, niebieskie podświetlenie aparatu stwarza miłe wrażenie z lekka dozą tajemniczości czynionego zabiegu...
Delikatne uderzenia strumienia kryształków korundu w powierzchnię naskórka, aplikowane są przez głowicę urządzenia BIOabrader, usuwając z niego w sposób łagodny i całkowicie kontrolowany wszystko to, co napotkają po drodze. Dokonuje się w ten sposób powolne ścieranie naskórka, warstewka po warstewce, aż do osiągnięcia pożądanego poziomu, wszystko to pod stałą kontrolą wizualną.
Specjalna konstrukcja głowicy BIOabrader zapewnia bardzo skuteczne działanie, przy jednoczesnym zapewnieniu zbierania z powierzchni skóry prawie 100% użytego do zabiegu korundu. Korund zabrudzony, z resztkami usuniętego naskórka, jest odsysany z obszaru czynnego głowicy i transportowany do zamkniętego pojemnika odbiorczego.

Mikrodermabrazja wykonywana urządzeniem BIOabrader jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym, a po jego wykonaniu nie wymagana jest rekonwalescencja. Zabieg wykonywany tym urządzeniem jest najlepszym sposobem przygotowania do zabiegów łagodnych, dających natychmiastowe, spektakularne, widoczne od razu efekty.
Zakres zastosowania BIOabradera jest bardzo szeroki i jest bezpieczny dla wszystkich typów skóry. Stosowanie go w umiejętny sposób pozwoli szybko i bezpiecznie zwalczyć wiele problemów skóry, a ją samą w sposób wyraźny zregenerować. Już po pierwszym zabiegu skóra staje się bardziej gładka, jaśniejsza i miększa w dotyku, wyraźnie młodsza i zdrowsza.

Stelaż podświetlany z półką, na której wyeksponowano aparat, nie jest elementem aparatu BIOabrader. Jest przedmiotem sprzedawanym osobno.

abrader14rozeta

 

Kontakt

 al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 301 
01-242 Warszawa
Budynek A, III piętro
tel: +48600212037
tel: +48228370816
Biuro Handlowe czynne:

poniedziałek- piątek
w godz. 8:00 do 14:00

e-mail  zadzwoń telefon

TRASA

O nas

 BIOtronik jest jedną z najdłużej, stabilnie działających firm na polskim rynku kosmetycznym w dziedzinie wyposażania w sprzęt i aparaturę. W obecnej postaci organizacyjnej firma działa od roku 1990, ale jako sp. cywilna o tej samej nazwie istniała już od roku 1989.

 

Więcej O nas

Polityka Prywatności

Pomimo zachowania najwyższej staranności w przygotowaniu oferty prezentowanej w tej witrynie, nie gwarantujemy, że w jej treści nie ma błędów.
Prosimy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości 
o kontakt z naszym działem handlowym.
Promocje prezentowane na stronie mogą być chwilowymi okazjami, o ile nie podano czasu ich obowiązywania. Promocji nie łączymy.

Polityka Prywatności